Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok drivereket...

Miért nem tudok drivereket feltelepíteni a PC-re?

Figyelt kérdés
Most telepítettem fel a Windows 7-et egy régi PC-re, viszont semmilyen driver nincsen frissítve. Először egy 32-bites OP rendszer (Win7 Ultimate SP1 32-bit) került fel rá, amelyikre sikeresen telepítettem minden drivert a Driver Booster 9-cel. Miután rájöttem, hogy a processzor 64-bites, kerestem egy ennek megfelelő Windows 7-et. Ez a Win7 Professional SP1 64-bit lett. Ugyanúgy telepítettem a DB9-et, és elindítottam a frissítést. Ennél az OP rendszernél a legtöbb driver Digitális aláírás hiányára hivatkozva nem frissül. Egyszerűen nem engedi a rendszer. Mit lehet ilyenkor tenni?

2022. júl. 11. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Az alaplaphoz kapott CD-ről telepítsd fel, vagy a gyártó honlapjáról töltsd le a drivereket. Az ilyen programokat meg felejtsd el, többet árt mint használ.
2022. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyártó honlapja a jó megoldás.

Ez a DB9 amikor telepített, letöltött fájlokat? Ha azokat lementetted volna, akkor lehet OK-s lenne most is.

Mennyi a RAM?

2022. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azthiszem nem töltött le semmit.


4GB van benne.

2022. júl. 11. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen Driver Booster féle programokat nagy ívben kell kerülni. Ki tudja honnan, miféle szutykokat telepít a gépre. Az egyetlen mérvadó letöltési hely, az alaplapod honlapja. Innem egyenként letölteni a drivereket és bármilyen kényelmetlen is, egyenként telepíteni.
2022. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Itt írnak több módszert is a digitális aláírás ellenőrzésének kikapcsolására:

[link]


Ha így sem megy, akkor írd meg az alaplap pontos modellszámát - és megpróbálok találni gyártói driver-eket.

2022. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hewlett-Packard 3646h (XU1 Processor)
2022. júl. 12. 10:59
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Először innét próbálnám a szükséges driver-eket telepíteni:

[link]

2022. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!