Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelennek meg messengeren...

Miért jelennek meg messengeren a napi posztoknál olyan emberek akikkel nem vagyunk már ismerősök ?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már ismerősök,de látom a nevét,képét az ismerőseim között akik megnézték a 24 órás posztokat.Ez hogyan lehetséges?Akikkel még nem beszéltem,nem voltunk se ismerősök se kontak nem volt köztünk őket nem jelenítni meg ,csak annyit,hogy hány ember nézte még meg és kis kérdőjel jelenik meg melletük. Ilyenkor rám keresnek azért látom képpel,névvel őket és mert beszéltünk már? Bocsi nem vagyok nagy fb-messenger guru és tudom ,hogy rossz kategóriába írtam,de hátha több segítséget kapok ! Köszi szépen előre is !
2022. júl. 15. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!