Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha valaki Facebook Messengeren szívezi az üzeneteimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha rá megyek egy üzenetre ott van olyan,hogy reagálás válasz vagy továbbiak. Egy fiatal lánnyal szoktam néha beszélgetni és 2 üzenetemre is szívvel reagált. Ez mit jelenthet? A 2. üzenet amire szívvel reagált az az volt,hogy Na itt is vagyok. Elolvasta és rögtön szívezte.



2022. márc. 8. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy oké. Csak nem leírja hanem szivezi.
2022. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt h tetszik az üzenet
2022. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mi kollégáknak is szivecskézünk. Azonos neműek is.
2022. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá mit irnia. Like es meg van oldva
2022. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én is szoktam random infókat kb nyugtázásként szívezni. Ettől még tetszhetsz neki, de nem jelent semmit.
2022. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én is szoktam random üzeneteket szivecskézni, amire nem tudok/akarok mit írni, de nyugtázom magamban annyival, hogy "szuper".
2022. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Kb.tetszik, ok ...ennyit jelent
2022. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A "Köszönöm!" kommentre azt jelenti: "Szívesen!"

A kisgyerekes, cicás és más egyéb cukiságfotókra azt, hogy "De cuki, imádom!"

A jókívánságokra pedig azt, hogy "Köszönöm!"


Legalábbis én nem látok bele többet.

2022. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele egy picit,hogy milyen az Egészségügyben dolgozni. Írtam neki,hogy volt pár megrázó élményem amikor láttam betegeket meghalni... De már túlvagyok rajtuk. Erre ő: Amugy biztos rendben vagy? Én: Azokon túl vagyok. Na és ezt az üzenetemet szívezte be. Aztán el kellett mennem kb 1 órát voltam távol a géptől és amikor vissza tértem írtam,hogy Itt is vagyok. Ez volt a 2. üzenet amit be szívezett.
2022. márc. 10. 00:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt szivezem ami nem igazan erdekel, és nincs kedvem valaszolni ra. Igy egy szivvel elintezem
2022. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!