Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti csak akkor vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti csak akkor vagytok fent sokat facen, messengeren, ha?

Figyelt kérdés

Ha van valaki pasi, aki miatt feljártok sűrűn, akár munkaidőben is, vagy eleve sokat vagytok fent mindkettőn pl videók nézése stb?



Korral.


2022. febr. 23. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha unatkozok és valamiért nem tudok értelmesebb dolgot csinálni. Ez a gyk-ra is igaz.

Messengeren pedig kifejezetten akkor, ha beszélek valakivel, párommal vagy barátnőkkel.

2022. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a gyanúm, hogy valakivel beszél, mert mi töredékét beszéljük annak, amennyit ő fent van. Csak ő nem tudja, hogy én látom az aktivitását.
2022. febr. 23. 17:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Messengeren értelemszerűen csak akkor vagyok fent, ha beszélek valakivel, mert mást nem nagyon lehet vele csinálni.

A face nem nagyon tud lekötni, olykor végig pörgetem, de ennyi, viszont sokan függői.

Ha, hirtelen a változás, akkor lehet, valami olyan csoportot, témát talált, ami leköti, ha messengeren aktív akkor valószínűleg beszélget, de, hogy kivel, azt csak tőle tudhatod meg.

Ha függő, azt úgyis látod mikor vele vagy.

2022. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátaim, akikkel napi szinten beszélek, és családom, akikkel szeretem tudni, hogy mi van, így messengeren gyakran fenn vagyok, facebookon pedig 2-4 naponta. Ezen nem változtat semmit, ha éppen ismerősnek jelöl egy férfi.

27N

2022. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy a facebook milyen fantasztikusan jelzi ki az aktivitást: a messengeren úgy látszott, mintha anyám aktív lenne, pedig ott ült előttem 1-2 órája, miközben a telefonhoz sem nyúlt :D.
2022. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#2, a messenger amúgy sokszor akkor is aktívat jelez, ha facen olvasgatja a hvg-t. Sőt 1-2 órával azután is, hogy rá se nézett a telefonra. De nekem olyan is volt hogy csak az időt néztem meg éjjel, es valamiért aktívat jelzett, pedig még a netre se mentem rá.
2022. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ő nem tudja, hogy én látom az aktivitását. - ez pont semmit nem jelent.

Én is állandóan aktív vagyok, amikor wifizek, pedig nem ott lógok, hanem melózok.

2022. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár emberrel szoktam csak ott beszélni, de pl a marketplace-t sűrűn böngészem + csoportokat is. Sokszor engem is online-nak mutat, pedig pl, alszok. Elég megbízhatatlan szerintem.
2022. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig fenn vagyok. De nem mindig válaszolok.
2022. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én barátokkal is pl. sokat szoktam beszélgetni Messengeren (többen messze élnek, úgyhogy az a fő platformunk), illetve naponta többször átnézem a hírfolyamot is. Viszont ha mást csinálok, is gyakran fenn van a háttérben a Facebook, úgyhogy lehet, hogy engem akkor is aktívnak mutat a gép. Sőt, egyszer volt olyan, hogy az egyik barátom rámírt hajnali 5-kor, hogy mit csinálok én ilyenkor a Facebookon, közben pedig valójában aludtam. :D


Szóval gyakran a Facebook közel sem megbízható, és ha a szíved választottja elérhető, sem biztos, hogy pasizik, DE ha bizonytalanságra ad okot, azt mindenképpen érdemes lenne megbeszélned vele, nehogy az legyen, hogy egy intő jelet megmagyarázol azzal, hogy "á, biztos csak a Facebook sz@rakszik" (én estem már ilyen hibába). 25N

2022. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!