Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Nagyon nagy hülyeséget csináltam azzal hogy windows 10-ről kitöröltem véletlenül a "felhasználók/Users" mappát?

Figyelt kérdés

Szóval kitöröltem a Felhasználók mappát és a összes alkalmazás elcsesződött ami levolt töltve a gépre.

Én hülye vagyok ehhez de a kérdés lényege az lenne hogy azon kívül hogy az alkalmazásokat újra le kell tölteni történt r valami komolyabb baj a géppel?



2022. júl. 16. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? felhasználók vagy Users mappa a C: n..? vagy abban egy felhasználót, vagy mindet..? Mivel törölted?
2022. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát megfogtam és a felhasználók mappát teljes mértékben kitöröltem abban a mappában volt egy "nyilvános mappa" és egy olyan aminek a felhasználó nevem volt a neve.

Gondolom a users mappa ugyan az mint a felhasználók csak nem magyarul.

2022. júl. 16. 17:17
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, nem olyan nagyot, mintha lemágnesezted volna a winchestert. Ha a kukában van, állítsd vissza.
2022. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezután már nem fog elindulni a windows. Mentsd le róla a dokumentumaidat aztán egy tiszta reinstall..
2022. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Ott van minden a kukában, állítsd vissza!
2022. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kukából is ki lett törölve mert ez akkor történt mikor sok helyet próbáltam felszabadítani és a sok fájl közé bekeveredett az a mappa is de ahogy látom most nem történt semmi durva naggyából.
2022. júl. 16. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

5/ Maga a kuka is ebben a könyvtárban van.


De eszerint nemis törölte...

2022. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
troll
2022. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na jólvan srácok őszínte leszek nem véletlenül töröltem ki hanem direkt mert azt olvastam googleban hogy ha kitörlöd akkor maga a felhasználói fiók nem törlődik.

Nagyon kellett a tárhely.

De ahogy nézem annyi történt összesen hogy böngészőkben eltűnt minden mentésem, a háttérképem szimplán egy fekete háttérre cserélődött ki és az összes parancsikon elűnt az asztalról.

Aki meg azt álítja hogy nem is töröltem meg troll azt nem ertem hogyha normálisan leír az ember valamit akkor mért nem lehet hinni neki.

A kuka meg szerintem valami Windows mappában van benne.

2022. júl. 17. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
A kuka itt van: C:\$Recycle.Bin
2022. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!