Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPhone 4s IOS 9.3.5 Icloud Lock?

Xantus 45 kérdése:

IPhone 4s IOS 9.3.5 Icloud Lock?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem 7db szifont 2 simma 4 és 5db 4s azok ból 4 jó is volt 2db 4 mind kettő 32gb verzió, meg még kettő 4s 16gb és 8gb, 3 "hibás" maradt, kettő passcode-os findmyiphone-val megfüszerezve nehogy újra lehesen restore-olni, és még egy alapból hello screen-es iphone 4s, van valami modszer ki ütni belőle? már mindent probáltam, custom firmware, ramdisk edit, setup.app törlés és crackelés, localhostos icloud lock visszont az csak iso 7-el jó szoval rip, downgradelni meg nem lehet mert hello screenes és jailbreaket nem tudok úgy felrakni, meg még van egy olyan is hogy arduinós megoldás visszont az pont nincs itthon, több telefont is már sikeresnek nyilvánitok magamnál pll iphone 5-5s 6-7 stb ki jailbreakelés és icloud lock örökre visszont sim card rész oda vész, viszont a 4s rendesen meg izasztot, dns témát is probáltam de hadjuk, van valami megoldás ami ingyenes vagy idő igényes vagy kuka?

#iPhone 4S #icloud lock #icloud remove
2022. aug. 13. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Kuka. Nem véletlenül van rajtuk icloud zár


Sőt, még is szívhatod velük....

2022. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ne üzletelj lopott telefonokkal, illegális amit csinálsz. Nehogy az éjjel a rendőrség csöngessen.
2022. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lopot telefon? Wtf? XD ez hogy jőt le? Ha valami rajta hagyja a findmyiphone.t és úgy huzza újra egyértelmű icloudos lesz, de azt se értem honnan vetted hogy üzletelek vele? Vaterán vettem és nem egy budán bidámtol a budapesti aluljároban.
2022. aug. 13. 20:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Komoly azért ezek a commentek 🤔

Rendörség meg tek, meg tudja a f@szom, nem lopot a telefon egy kedves eladótól vettem vaterán ő gyüjtögete öket, és végül felszámolta a gyűjteményt és eladta, le írom még egyszer a gyengébek kedvé-ért, nem lopott, nem kereskede velük csak hobbi ként javitgatom ezeket a sz@rokat, meg még egyéb dolgot, nem a 18 ker be vettem egy napsütőte barna úr tól jópézé, szoval az ilyen commentekel légyszi hagyjatok 😑, arra voltam kiváncsi aki jobban ért hozzá és nem olyan hogy lóf@szt nem tud de ide írja hogy, "sz@r" "kuka" stb stb, hanem olyan aki elmondja mivel lehet megoldani ha meg lehet, ha meg nem akkor diszkréten le írja miért nem.

2022. aug. 13. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Vaterán is lehet lopott telefon. Aki el akarja adni az kioldja az icloud zárat, vagy előtte, vagy ha szólsz neki utólag. Aki nem oldja ki az nyilvánvalóan lopott telefont adott el neked.
2022. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezek többnyire lopott mobilok és nem lehetséges feloldani kód nélkül.
2022. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Néztem a többi ilyen kérdést itt, nem csak nálam írták hogy lopot meg ilyenek, meg a sok gyanusitgatást, ez ilyen vissza térő téma ami icloudos az lopot? Vagy mi? Több olyan vidi van ahhól ebay ról veszenk iphone 5, 6 mat icloudosan na akkor az is lopot?, mehet a rendörség? A swat? Stb?

Alapból van több oka is a icloud-nak, és 5000ft telefont senki nem lop el még ha sík hülye is hozzá XD, 1: ha elfelejtete a gazdája a kijelző kodot és az icloude ID/Jelszót és meg probálja újra rakni annak a reményében hogy jobb lesz visszont a findmyiphone bevan rajta kapcsolva és jól beszopja, vagy szoftver hibás lesz és újra rakja és nem emlékszik a Apple ID és a jelszóra, szóval sok alternatíva van, nem kell rögtön feltételezni hogy lopot mert ájfos és az csak az lehet, látom nem csak nekem írták, azt hogy biztos lopot meg ilyenek, szomorú ezt látni ezt a gyanusitgatást.

2022. aug. 14. 05:38
 8/8 A kérdező kommentje:
De ezek szerint ebben a icloud lock-ban senkinek sincs nagy tudása aki értene is hozzá, na mindegy ha nincs más módszer akkor arduino és macbook
2022. aug. 14. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!