Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SIMS 4 online lehetséges?

SIMS 4 online lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogyha tört program van, akkor fel lehet csatlakozni online? Nem okoz problémát?

2022. aug. 19. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, vedd meg a játékot.
2022. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem töltöttem és nem is vettem meg, csak szeretném tudni, mik az előnyei és hátrányai, ha feltört programot használnék. Offline a galéria és a frissítések sem elérhetőek gondolom. Ha online használnám, akkor onnantól nem is működne? Van erről valakinek tapasztalata?
2022. aug. 19. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tört program csak offline működik, amint online csatlakozna, a szerver elutasítja. Valamint a frissítéseket se kapja meg, a töréskor aktuális verzió lesz örökre. Előnye viszont, hogy nincs semmilyen DRM, offline garantáltan működik.

Az eredeti játék minden funkciója működik, megkapja a frissítést, játszhatsz vele online. De lehetséges, hogy van benne olyan DRM ami miatt szívni fogsz, manapság online csekkolás szokott lenni, ami által ha elmegy a net, offline se tudsz játszani.

2022. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, átgondolom, mi legyen. :)
2022. aug. 19. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tört játék kockázata lehet még, hogy a törés mellett egyéb kártevőt is telepítesz.
2022. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vedd meg. Szinte folyamatosan leárazzák. Most is 5€ az EA-nél.
2022. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kilah válasza:
55%

Nem akarok vitatkozni senkivel, de a tört verziót is lehet frissíteni.

Nekem is az van és az eddig megjelent összes frissítés meg van.

2022. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elhangzottakhoz hozzátennék még egy pár dolgot.


Megvenni:

- A csúnya dolog a TS4ben hogy akciókkal együtt is elég drága, ezen nincs mit szépíteni.

- És sokszor a funkciók nem is működnek (rád nézek, házasságos kiegészítő), de még így is eladják őket. Alaposan meg kell nézni, hogy mit veszel meg, és hogy tényleg működik-e, mert különben kidobtad a pénzed.

+ A jó dolog benne, hogy nem kell a frissítésekkel vacakolnod. Automatikusan frissít indításkor, de az automatikus frissítéseket szerintem ki lehet kapcsolni és te is frissítheted egy gombnyomással, amikor csak akarod. Alig pár percet vesz igénybe, és semmi teendőd nincs vele. Elindítod, elmész és eszel egy szendvicset, és mire visszajösz, kész a frissítés, betöltött a játék, kezdhetsz játszani.

+ Repair funkció. A sims sajnos időnként kicsit... bebugol. Az eredeti játék előnye, hogy a klienset használva megjavíthatod a játékot, ha valami nem úgy működik, mint kéne.

+ Ha el kell távolítanod a játékot a gépről valami miatt, vagy esetleg lepucolod a gépet, no problem, a fiókodon attól még ott van az összes kiegészítő. Amikor újra le akarod szedni, ott fog rád várni az összes. Nem kell működő verziókat vadászni meg keresni hogy honnan lehet leszedni 300 plusz vírus nélkül, ott van a könyvtáradban. Egy másik gépre is könnyen leszedhetsz mindent, ha bejelentkezel a fiókodba.

+ Origin és Steam verzió. Nekem Origines van, mert annó Steames nem volt sajnos (és már túl késő áttérni). Most steamen venném. Valami bűnösen sok pontot fogsz kapni érte, amikkel aztán kicsinosíthatod a steam profilodat, amit a barátaid és más játékosok is látni fognak. Plusz steamen azért elég sok akció szokott lenni. Én személy szerint jobban szeretem azt a platformot, de ízlések és pofonok.


Tört:

+ Ugye hát ingyen van. Nyilván - ez a legnagyobb plusz.

+/- Lehet frissíteni a tört játékot, csak nem olyan egyszerű. Manuálisan kell frissytened, szóval megkeresed a frissítést, letöltöd. Valószínűleg le is kell torrentezned, az meg órákba kerülhet. Utána meg ugye vissza kell seedelni. Aki torrentezett már, az tudja, hogy ez hosszú folyamat nagy fájlok esetén. Ha lent van, akkor manuálisan frissítened kell a játékot, gondolom felül kell írnod a fájlokat, vagy valami program van benne. És ha valamiért nem működik, vagy a letöltés sorn megsérült egy fájl - hát így jártál, kezdheted az egészet újra. Sokkal hosszabb és sokkal bajosabb, mint az eredeti játék frissítése.

- Mivel offline, ezért nem csak a galériát nem éred el, hanem az egyéb online / időzített funkciókat. Pl. A TS4 néha csinál limitált kihívásokat és ilyesmiket. Ha neked az idő lejárta után jön ki egy letölthető frissítés, akkor nincs választásod, nem veszel részt a dologban.

- Nincs repair funkció. Nyilván ettől függetlenül használhatod a többi módszert amit az eredeti játéknál is javasolnak, mint a cache fájlok törlése, az új The Sims 4 mappa generálása, ez nem függ attól, eredeti-e a játék vagy sem. Viszont ezt is manuálisan kell megcsinálnod, nincs Repair gomb ami megjavítja neked a kisebb bugokat. És ha újra kell telepíteni - hát... Az szívás.

- Eredeti játékban nagyon könnyen tudod szabályozni, mit teszel a játékodba kiegészítőket illetően. Ha nem veszed meg, nincs a játékodban, ilyen egyszerű. Nem biztos, hogy ez a luxus megadatik tört játéknál. Lehet, hogy te csak a legújabb frissítést akarod mert az kijavít egy nagyon csúnya bugot, de a letöltés csak a legújabb stuff pack-kel együtt van, amit te nem akarsz. Választásod viszont nincs. Együtt élsz a buggal és nem frissítesz, vagy együtt élsz a stuff pack-kel amit nem akarsz, és megkapod a frissítést. Most ez csak egy példa, nem tudom pontosan hogy van ez. De benne van a pakliban.

- Ugyan ezzel kapcsolatban, ha utólag valamilyen kiegészítőt ki akarsz venni a játékodból.. Hát, nem biztos, hogy menni fog. Ha egymásra épülnek a letöltések úgy, ahogy a verziók szoktak, akkor lehet, hogy nem vehetsz csak úgy ki valamit. Lehet, hogy az egész játékot újra kell telepítened hozzá.


Lényegében:

Az eredeti játék drága, de nagyon megkönnyíti az életed, kényelmes használni. Nem kell sokat szórakoznod velle, hogy működőképes legyen. Többek közt ezt fizeted meg.

A tört játék ingyen van, de sok dolgod meg bajod lesz vele, ami nem téma az eredeti játéknál. Órákba tellhet mielőtt játszhatnál vele, minden egyes frissítés alkalmával. Ezzel jár a letöltés, ugye.


Az én játékom eredeti, és javaslom is, de megértem hogy nem feltétlen tudja mindenki megvenni. Szóval gondold át és válaszd ki, hogy neked mi a fontosabb.


Bocsesz, hosszú, de remélem azért segít.

2022. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!