Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetsèges Ps4 ès Ps5 közötti...

Lehetsèges Ps4 ès Ps5 közötti online, vagy coop játèk?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet hülyèn fogalmaztam, összintèn szólva nem èrtek hozzá :D

Szerintem èletemben nem játszottam online játèkokkal, vagy olyan játèkkal amivel netre kell kapcsolódni, azt szeretnèm kèrdezni, hogy havernak adott egy ps4, nekem van ps5, lehetsèges hogy ő az egyik országból, míg èn a másikból otthon melegèben játszunk egymás között online?

Mi kell hozzá, vagy egyáltalán működhet-ez így?

Köszönöm



2022. márc. 20. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

aha, lehetséges

szoftvere válogatja, csak kevés tiltja a crossgent, pl. GTA V igen

a legtöbb játékhoz ps+ is kell az online játékhoz, de van amihez nem kell, ilyen pl. Fortnite. a ps+ -t akciósan érdemes megvenni egy évre, mert akkor olyan 13k körül van (egyébként 18k)

egyébként elég sok játék van amiben van onine multiplayer, vagy akár co-op multi is

2022. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen rengeteg játèk, csak èn nem tudom elkèpzelni sem hogy ez a valóságban hogy nèzz ki, vagyis ugye tehát gyakorlatban :D

Az ilyen nagyobb játèkoknál mint call of duty, stb.. azt gondolom hogy azok a legegyszerűbbek mert gondolom kilístáz egy rahedli szervert ès akkor arra kell csatlakoztatni mind kèt fèlnek.

De a coop játèkoknál elkèpzelni nem tudom hogy lehet egymást ,,megtalálni,, na nem, mint ha próbáltam volna már valaha, csak nehèz elkèpzelni hogy mègis hogy mi alapján működik az egèsz :D

De a ps plus-os tippet is köszi, elő fogok fizetni :)

Tehát pèldáúl mèg arra gondoltam hogy coop játèkoknál messzíről úgy működhet ez a dolog, hogy ha van ps plus elöfizetès, az igye jár mellè a ps profilal nyílván egy azonosító nèv, vagy ps account nèv ès ha megnyítunk mindketten ugyanazt a játèkot, akkor felhasználóra keresvèn magán a játèkon belűl megtalálnánk egymást, ès akkor ennyi...de ez, nem tudom mennyire baromság,gözőm nincs tènyleg, le tudod írni ennek a menetèt?

Akár konkrèt pèldával is, hogy valamiből ki tudjak indulni :D

2022. márc. 21. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

először is ps-en bejelölitek egymást barátnak. aztán egyikőtök elindítja és behívja a másikat, vagy rá tudsz csatlakozni ha ő már játszik. aztán ott egy crew, egy csapat, és máris játszhattak

van gyári voice chat, csak egy mikrofonos füles kell hozzá (arra azért érdemes figyelni hogy olyan kell amit a ps támogat) de ha az nincs, a sima a telefonhoz adott headset is megteszi a kontrollerbe dugva

2022. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a ps használatához eleve kell account, egymást felveszitek barátnak. akkor tudtok egymásnak írogatni, beszélgetni
2022. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Wao, köszönöm szèpen.

Hát ez nem valami nagy agysebèszet a leírtak alapján, mennie kell!


Van pulse 3D fejesem, a partner meg majd megoldja.


Köszönöm szèpen a segítséget. :)


Majd ha aktuál lesz a szitu, akkor mèg írok hogy ment a hadművelet :D

2022. márc. 23. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
okés. mit játszotok? ha majd a red dead 2-höz jön frissítés, és akartok multizni, irj pm-et!
2022. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!