Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül Windows...

Miért nem sikerül Windows 10re frissiteni?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom amin windows 8.1 fut. 32bit, 4gb ddr3 ram viszont a 4gb-ból csak 1,4et enged használni. Próbáltam a speciális beallitásokban, a biosban és a msconfigban de semmi nem tortenik. Futtattam ram diagnosztikát és semmi. Letöltóttem a windows media creation tool-t. Elkezdtem a fájlok megtartása nelkul es a megtartásával is de ugyan az jott be mindig a 70% kornyeken hogy a windows 10et nem sikerult telepiteni. Egy kis ablakban. Yt-n voltak videok h windows update de megvan mind. Antivirusuk letorolni az is megvolt de semmi

Részletesen vagy hívásban discordon Fasztudja#8631



2022. aug. 19. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A beépített vga-nak elkülönített ram mennyiségét vedd vissza. Ha ez nem segít akkor hibásak a ramok. Ezt a win beépített ram diagnosztika megmutatja.
2022. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Szerintem 2db 2GBájtos memóriamodul van a gépben, és az egyiket nem ismeri fel rendesen.

Megpróbálnám áramtalanítás után megcserélni a két foglalatban lévő modult, hátha megjelenik +2GB.


Mondjuk a "kevés" memóriamennyiségtől még tovább kellene jutnod a telepítésben.

Mennyi szabad hely van a C: rendszermeghajtón?

Ha 30GB-nál kevesebb, akkor fel kell szabadítani először legalább ennyit.

Vagy még jobb lenne egy 8GB vagy nagyobb USB pendrive-ra, a MediaCreation eszközzel telepítőt készíteni, majd újraindítani a gépet, és a pendrive-ról indítani a telepítőt.

2022. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Úgy érzem félreértettem valamit.

Tehát már megvan a pendrive-os telepítő?

Ebben az esetben ezt a leírást kövesd:

[link]

2022. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1terás hdd van benne még van 900gb szabad. Nem pendriveról akarom telepíteni hanem a mdct-al iso fileval
2022. aug. 20. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
4/ Egy pendrive-al több esélyed lenne mint egy orvosi ComputerTomograf-al ami még drágább és nagyobb is.. :(
2022. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Akkor ezen módszer helyett csomagold ki az ISO fájlt egy külön létrehozott kis partícióra a HDD-n, aktiváld a partíciót, hogy boot-olható legyen, és onnét indítsd a gépet újraindítás után.

https://www.youtube.com/watch?v=tu4KFx8DnOg

2022. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Semmi szükség RAR telepítgetésre meg már aktív partíció sincs GPT-n, csak elrontani lehet így.

Csak 10+ éves retro gépek esetére jó.

2022. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült, de csak a pendriveal
2022. aug. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!