Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell aktiválni a windowst...

Hogy kell aktiválni a windowst laptopon?

Figyelt kérdés
Fizetni kell erte ? Így még hatteret se tudok beállitani mert ahhoz is azt irja ki hogy elobb aktivaljam :/

2022. aug. 27. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvetted?
2022. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Megveszed a licencet, és amikor kéri, beírod a kapott kódot.
2022. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha win-el előtelepített laptopot vettél volna akkor ez most fel se merült volna kérdésként, mert azonnal aktiválódott volna.


Egyébként a Gépház - Frissítés - Aktiválás - Termékkulcs megadása...

2022. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ott kértük ,hogy telepítse ,jó drágán telepítették is az üzletbe ,de még az office -t is nekem kelett beállítani. Én azt hittem ha már ennyit fizettem legalább a windowst aktiválják. Egyébként akkor ha nem fizetek akkor még hatteret se tudok állitani? Ez jo hulyeseg..
2022. aug. 27. 12:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez az első laptopom . Nem értek hozzá
2022. aug. 27. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy oprendszer, sok ezer ember dolgozik azon hogy elkészüljön, majd hogy frissen tartsák. Felrakhatsz egy Linux disztrót is ingyen de azzal meg úgyse fogsz boldogulni. Amúgy ebayan termék kulcs Windowshoz kb. max. 5000 Ft. Amúgy az officehoz is kell egy termékkulcs.
2022. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Csak azt csinálják amit kérsz és ami a számlán szerepel. Semmi többet.

- Windowst NEM vásároltál

- telepítést kértél.


Kaptál egy aktiválatlan telepített windowst. Ennyi.

Most venned kell online (<10eFt) egy kódot bármelyik webshopban és 10perc múlva már gépelheted is be a kódot...

2022. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez többszörös hiba volt, mert a telepítés nem több, mint 10-15 kattintás. Ezért sok pénzt kérni lehúzás, hiszen nullához közeli tudást igényel, bárki meg tudja csinálni ha megnéz 1-2 leírást vagy videót a témában. Majd ha még külön azért fizetsz hogy egy tört rendszer legyen a gépen, az egy sokkal rosszabb döntés ahhoz képest, hogy veszel 2-3 ezerért egy legális kulcsot, amit csak be kell írni a beállítások egyik ablakába.
2022. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
://
2022. aug. 27. 15:41
 10/10 CspCsj ***** válasza:
100%

Hardveraprón vehetsz 2-4ezertől Windows és Office kulcsokat.

("Retail" kiadás átvihető másik gépre, az "OEM" elvileg nem)

[link]

2022. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!