Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden ember számítógépére...

Minden ember számítógépére ajánlott HDD Sentinelt feltelepíteni ?

Figyelt kérdés

#HDD #merevlemez #Ellenőrzés.
2022. szept. 19. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
 1/7 gentoojedi ***** válasza:
58%
Már csak azért sem, mert nem minden számítógépbe van HDD.
2022. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szervereket hova vegyük? Emberek számítógépe? :)
2022. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ha ingyenes lenne akkor igen, megférne ott, nem sokat eszik. És talán (de csak talán) tényleg előre tudna jelezni várható meghibásodás miatti adatvesztést. De úgy tapasztaltam hogy sokszor jelzi előre a bajt.
2022. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Ingyenes alternatíva a CrystalDiskInfo:

[link]

Nekem pár éve a Power/Acoustic Menedzsment átállítása miatt kellett, mert pár hét alatt többezer parkolást csinált a vadiúj HDD.

2022. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éve megvettem, azóta is működik, nem jár le a licensz, megkap minden frissítést a mai napig. Persze nincs rá mindenkinek szüksége, aki csak játszik a géppel, vagy nezezik, annak semmi szüksége rá. Aki viszont egy kicsit mélyebben is elmerül a témában annak hasznos. Sikerült például diagnosztizálni és "megjavítani" vele olyan HDD-t amin random megsérült a ráírt adat, mint kiderült bad sectoros, de íráskor nem derült ki, végig zöld volt, de olvasáskor már volt két piros folt. Ezeket kizárva a használatból megszűnt a jelenség és 1 kB kapacitás veszett el.
2022. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
43%
Nem.
2022. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges.
2022. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!