Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Windows setup?

Miért nem megy a Windows setup?

Figyelt kérdés
Le akarom telepíteni a Windows 10-et a gépemre, minden jól ment addig amíg letelepítettem a sztikkemre a setupot. Amikor meg akarom nyitani, akkor azt hozza elő, hogy "ez az alkalmazás nem fut az ön gépén". 32-bites Windows 8.1 pro van a gépemen, a 32 bit volna a baj? Próbáltam frissíteni 64 bitesre, de amikor letöltöm a telepítő fájlt a gépre és meg akarom nyitani, akkor elő hozza az ablakot és ott kikellene válasszam a nyelvet, a verziót és, hogy hány bites legyen, ott teljesen üressek a mezők. Próbáltam beírni oda, hogy mit merre, de az sem működik. Több helyről is megpróbáltam letölteni a telepítő fájlt, de ugyan az a probléma.
2022. okt. 3. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

32 bitesről nem fogsz tudni frissíteni 64 bites rendszerre.

Windows Media Creation Tool-al próbálkozz: [link]

2022. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal csináltam
2022. okt. 3. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Most lett elmondva, hogy NEM TUDSZ frissíteni 32 bitről. Ki kell írni valamilyen képfálj íróval (pl rufus) és pendriveról bootolva az egészet újraformázva feltelepíteni.

De ahogy elnézem ez meg fogja haladni a képességeket.

2022. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi ez a nagy felháborodás. Én csak válaszoltam egy válaszra amit kaptam segítségként azzal, hogy úgy próbaltam ahogy kaptam a tippet, nem pedig értelmetlenkedtem, hogy "Há, De MiÉrT nEm MűKöDiK". És ne becsüld alá az informatikai tudásom, mert nem vagyok hülye csak attól, mert te félreértettél. Inkább te kellene magadba nézz jó mélyen, hogy miért hülyézel le valakit két szó alapján. De ha neked nehéz lenne magadba nézni, immár ha ítélkezünk segítek az elméd mélyébe nézni: egy nehéz felfogású, bunkó, félreértő ember vagy.
2022. okt. 3. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom újra: NEM TUDSZ 32 bitről stup.exe -vel 64 bitre frissíteni.

Ez eddig megvan? Oké.

Letöltöd a rufust, kiírod vele pendrive-ra az ISO képfáljt.

Majd a boot sorrendet átállítod a biosban vagy a boot menüben, hogy a pendrive-ról bootoljon.

És menni fog.

Ha ennyit nem értesz meg, akkor javaslom kisebb arccal mint öntudattal.

2022. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Media Creation Tool-nál kiválasztod a x64-est, és ahogy mondták, tiszta telepítéssel teheted fel. Az is fontos, most Home, vagy Pro van, mert arra van digitális reged -azt telepítsd- , amennyiben nem törted a wint.


Telepíthetsz USB-ről, vagy DVD-ről. Elsőnél a 8GB-os USB-t adod meg mint célt, másiknál ISO-bea mented, majd képfájlként!!! kiírod DVD-re.

2022. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!