Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ebben az esetben mi a megfelel...

Ebben az esetben mi a megfelelő lépés?

Figyelt kérdés
A facebookon szeretnék megtalálni valakit név szerint,bár már kerestem így valakit,de most nem találom azt az oldalt ahol ezt megtehetem.Teszem hozzá nem vagyok jártas a facén de kaptam egy infot és rá akarok írni.Minden hova pi.....m de oda nem ahova kellett volna.Ebben kérem a segítségeteket.Tudom,most ki vagyok nevetve ezért mert ekkora balfék vagyok,ha vcért izzadok akor sem tudok rákeresni.
2022. okt. 14. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Belépsz a facebookra és van egy kereső mező, oda beírod a nevét és ha van szerencséd akkor nem több ezer nevet dob fel. És akkor megtalálhatod. De mi ebben a bonyolult?
2022. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1/1 Na pont az a keresőmező amit nem találok.Na pont ettöl bonyolult
2022. okt. 14. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Be vagy jelentkezve? Számítógép vagy mobil telefon?
2022. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentkezve,asztali PC
2022. okt. 14. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bal felső sarokban látsz egy nagyítóra hasonlító ikont? Arra kattints az a kereső.
2022. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 / Köszönöm a választ!Ez hasznos.felpontoztalak.
2022. okt. 14. 23:00
 7/7 SIDLER22 ***** válasza:

Na akkor minden megoldva.

Szívesen, hogy segíthettünk.

2022. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!