Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van akkor ha a Qbittorrent...

Mi van akkor ha a Qbittorrent kijelzi, hogy seedel, de nincs semmi tényleges seedelés, nem seedel semmit sem vissza, ezt hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Windows 11.

A peerek beesnek, majd el is tűnnek, ez megy folyamatosan, és nincs egyáltalán seedelés (letölteni tud azzal nincs baj). A Qbittorrent szerint: "A kapcsolat állapota: Nincsenek közvetlen kapcsolatok. Ez hálózat beállítási hibákra is utalhat."

Több beállítást is próbáltam de nem oldották meg ezt.

A Qbittorrentben próbáltam beállítani dolgokat és a Windows tűzfalon is megadtam egy engedélyt.

A tracker status szerint van seed (ami piros színnel van jelölve) és számolja a seed időt is de nincs semmi feltöltés, de van sok letöltő akiknek lehetne.

Illetve nyilván a Qbitorrent is kijelzi, hogy seedel, de nem tölt vissza semmit sem.

ZTE digitális elosztóm van, és Kaonos wifi jel "erősítő" eszközöm is van, ezekbe még nem nyúltam bele.



2022. dec. 13. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lekorlátozva a torrenten belüli lehetséges kapcsolatok? (Ezt rakd sokkal nagyobb számra és az aktív torrentek számát is.) Memóriát fog zabálni, de szerintem ez lesz a baj.
2022. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyiss portot a routeren és gépen
2022. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig is nagy számon próbálkoztam, de most növeltem rajta picit, és végtelenre állítottam az alternatív sebbeségkorlátokat, most a Qbittorrentből eltűnt a: "A kapcsolat állapota: Nincsenek közvetlen kapcsolatok. Ez hálózat beállítási hibákra is utalhat." -hibaüzenet. A Qbittorrent szerint a kapcsolat most aktív, de tényleges feltöltés még mindig nincs. Ja és a Qbittorrent szerint a torrent: "elakadt".
2022. dec. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!