Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Openoffice táblázatnál hogy...

Openoffice táblázatnál hogy tudnám megoldani, hogy a bemásolt táblázat ténylegesen táblázatként jelenjen meg?

Figyelt kérdés
Tehát azt kéne csinálnom, hogy több 100 oldalnyi táblázatot bemásolni az Openoffice táblázatba egy pdf fájlból. (nem minden adat kell) Próbálom bemásolni egy az egyben, hogy csak pár teendőm legyen vele, de nem sikerül. Arra már rájöttem, hogy ha Szerkesztésen belül az Irányított beillesztésre megyek, ott a formázatlan szöveget választom a HTML formátum helyett, akkor a sorok egybe maradnak, viszont nem oszlopokba rendezve, mint ahogy a pdfben volt, hanem a 3 oszlop dolgai egy sorba kerülnek, elválasztás nélkül. Hogy lehet beállítani úgy, hogy külön oszlopokba tegye a dolgokat?
2022. máj. 7. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ez volt a kérdés, de OpenOffice-t septiben leváltanám LibreOffice-ra. Lehet hogy még kapja a frissítéseket, de lényegében csak életben van tartva.
2022. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban sem találtam meg, ott hogy kell? :)
2022. máj. 7. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!