Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowson a microsoft storéből...

Windowson a microsoft storéből feltelepített messengert használom de nem mindig ad hangjelzést és nem mindig veszem észre ha írnak,ennek lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 19:14
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Nem nagyon. Esetleg megpróbálhatód újratelepíteni.

Nekem nincs rá panaszom.

Az az igazság, hogy amikor még nem voltak ezek az applikációk, akkor böngészőből lehetett elérni a Facebook chatet (akkoriban még nem volt olyan, hogy Messenger :)), szóval már az is nagy előrelépés, hogy egyáltalán valamilyen értesítést ad.

2022. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már újra raktam párszor.Pont azért raktam fel,hogy így nem kell mindig böngészőzni ha valaki akar megtalál,telefonnak se kell akkor bekapcsolva lenni.
2022. dec. 17. 19:45
 3/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Én pont ezért szoktam azt csinálni, hogy a teló is ott van mellettem, az jó esetben csipog, laptopon meg válaszolok.

Egyébként most van vmi hiba vagy változtatás, ha laptopon chatelek valakivel, azt a telefon nem szinkronizálja és azt írja, hogy 372 új üzenet érkezett az adott emberkétől :)

Nem új, csak nem veszi észre, hogy más eszközön beszéltem vele.

2022. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3/


De pont az lenne a lényeg,hogy a telefont kikapcsolom hagy pihenjen és itt elérnek.

2022. dec. 18. 21:40
 5/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
minek egy telefonnak pihenni??
2022. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/


Mert annak se jó ha állandóan be van kapcsolva.Meg nem akarok állandóan a telefonon lógni.

2022. dec. 19. 20:03
 7/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"Mert annak se jó ha állandóan be van kapcsolva."


Dehogynem. Arra van tervezve.


"Meg nem akarok állandóan a telefonon lógni."


Ezért inkább letöltöd a Windows-os Messengert. Ugye ezt nem gondolod komolyan? :D

2022. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/


Szerinted lehet arra van tervezve mert mindig rajta lógsz de tudod hány telefon kavarodást oldottam meg másoknak pl csupán csak abból,hogy újra kellett indítani a telefont vagy egy kicsit pihentetni kellett.Szóval nagy baromság,hogy állandóan be kell kapcsolva lennie max a függők hiszik ezt.

Mi a vicces a

2022. dec. 23. 21:08
 9/11 A kérdező kommentje:

7/


Mi a vicces a windowsos messengeren?Van android emulátorom is windowson szóval nem kell állandóan a telefont basztatnom ha akarok valamit.De gondolom te is olyan telefon zombi vagy akiket nap mint nap látni az utcán kimerevedve bambulni a kijelzőt.

2022. dec. 23. 21:11
 10/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Értelmetlenek az érveid.

1. A kikapcsolás-"pihentetés" és az újraindítás két külön dolog. Újraindítás után sok beragadt dolog helyreállhat, ezt pontosan tudjuk mióta programok léteznek és szemetelnek a memóriában meg a lemezen.

Ettől függetlenül egy telefon pontosan arra van tervezve, hogy 0-24-ben működjön. Nincs szüksége "pihenésre", nem lesz rövidebb az élettartama mert valaki nem kapcsolja ki estére.

2. Azt írtad, hogy azért jó, hogy ki van kapcsolva a telefon, mert akkor nem lógsz rajta állandóan. Ez oké. De a kérdés eredeti témája az volt, hogy ehelyett meg a laptopon lógsz. Miért jobb laptopon lógni, mint telefonon? Miért írod érvként, hogy azért kapcsolod ki a telefont hogy ne Messengerezz mikor máshol teszedd meg ezt helyette? :D

2022. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!