Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VEED.IO program hová menti a...

VEED.IO program hová menti a kivágott videó részletet?

Figyelt kérdés
Hosszabb videóból szeretnék kivágni egy 4perces részletet. Ezt ki is jelöltem, de amikor a download-ra kattintok nem lehet megadni, hogy hová kérem a mentést, csak elkezd dolgozni. Elkezd számolni, ki is írja, hogy le van mentve, de nem találom, hogy hová tette. Néztem a Letöltésekben, keresővel kerestem a file név alapján az egész gépen. Biztos én vagyok a béna. Kérem segítsen valaki.

2022. dec. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy te mit csináltál, de én kipróbáltam és a konvertálás után kiadta a mentés ablakot és ott a mentés máskéntre kattintva meg tudtam adni, hogy hova mentse. Lehet, hogy a böngésződben nincsen bekapcsolva, hogy kérdezzen rá a letöltésre. Nézd meg a böngésző beállításaiban, hogy alapesetben hova ment.
2022. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kék csúszkát odaviszem az elejére, split, a végére is odaviszem, split. A kijelölt sávra kattintok, bekeretezi sárgával a kívánt részt. Lehet, hogy ezután nem jól csinálom, mert ekkor kattintottam a download-ra. Mondjuk, most újra csináltam és a lementést nem engedi... Konvertálás gombot én nem látok. Bocs, de most csinálok ilyet először.
2022. dec. 19. 13:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom a lementett fájlt. Viszont nincs se kép, se hang, csak feketeség végig a 4 perc alatt. Mit csinálok rosszul? Kérlek segíts!
2022. dec. 19. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem működött. Nem értek hozzá, csak a kérdés miatt próbáltam ki.
2022. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszi!
2022. dec. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!