Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Python fejlesztőként mikor...

Python fejlesztőként mikor hívhatom magam juniornak, milyen állásokra jelentkezzek? (Többi lent és részletesen kifejtve)

Figyelt kérdés

Neves és nagy multinál szereztem ~7 hónap tapasztalatot, amiket használtam:

-Python (flask, pandas és OOP erősen megjelent)

-SQL (ebből kimondottan ""jó"" vagyok, cégen kívül is rengeteget gyakoroltam és tanultam)

-HTML/CSS céges keretrendszerrel ami bootstrap szerű volt

-JS (Jquery)

-Git

-Van egy saját web scraper projectem, itt a fentebb említett nyelveket/packageket használom + seleniumot és kis data analízis is van benne (összesen a python kód kb 700-800sor).


Jelenleg az a nagy problémám, hogy tapasztalat alapján nem vagyok junior és mivel idő közben levelezőre kerültem, így gyakornokiskodni se tudok és fogalmam sincs, hogy hova jelentkezzek. Sok helyre magabiztosan mernék, mert amit elvárnak az megvan max pár új dolgot kellene tanulni, de hát ez természetesen nem gond, viszont tapasztalatom az messze nincs annyi... Szóval kérlek segítsetek valahova belőni a tudásom:D


Meg kicsig off topic, de mennyit számít ilyen kis tapasztalattal és még junior szintet is csak talán súrolva egy linkedin profil?



2022. dec. 9. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 7-800 sor kód szinte semmi. Volt, hogy hobbi projectre egy hétvége alatt többet írtam, de ez nem számít. Jelentkezz Junior Python-ra bátran. Majd behívnak, interjúzol, aztán vagy felvesznek vagy nem. Ha nem, tanulsz belőle. Közben dolgozz keményen, hogy elmélyítsd a Python alapokat, gyakorolj online junior feladatokat.
2022. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 7 hónap multinál már nem rossz, ebben a cégkategóriában nagyon cserélődnek az emberek. Seniorok is 1-3 évig szoktak egy helyen maradni. Van saját projekjted, amit meg tudsz referenciaként mutatni és jó, ha abban változatosan megvan annak a többsége amit majd használnod kell.

Nyugodt szívvel interjúztatnálak juniorként, ha embert keresnék.

Kapsz majd kérdéseket, vagy tesztfeladatot. Ha megfelelően teljesítesz, akkor felvesznek.

2022. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így már bőven...
2022. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami ORM esetleg? PostgreSQL? Adatstruktúrák?
2022. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

SQLAlchemy-t használtam eddig pythonba ami ORM,PostgreSQL se ismeretlen, de abban nincs olyan aok tapasztalatom.

Adatstruktúrák alatt mit értesz? A pythonosokra gondolsz vagy még azon túl is? Itt egyetemi szintű tudásom van, szóval ismerek mindent amit tanítottak és pythonban is használtam már ezeket. Ha kellene, akkor interjún menne a legtöbb hirtelen, de ugye olyan sűrűn nem használom őket.

2022. dec. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!