Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem hivatalos The Sims 4-ben...

Nem hivatalos The Sims 4-ben hova kell raknom a módokat, ha nincs Mods mappa?

Figyelt kérdés

#Sims 4 #Th Sims 4
2022. dec. 28. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
De szerintem kéne lennie. C meghajtón Felhasználók > nem nyilvános hanem ami van másik mappa > Dokumentumok > Electronic Arts > The Sims 4 és ezen belül kéne Mods mappának lennie. Ha nincs, akkor csak csinálsz, és odarakod, amiket leszedtél.
2022. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsen Electronic Arts se mert NCore letöltött ez. Hiába hoztam létre mods mappát. Nem látszik semmi se
2022. dec. 28. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
A többi tolvajt kérdezd szerintem.
2022. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tok mindegy, letoltott-e vagy sem, az Electronic Arts mappat automatikusan letrehozza a jatek az elso inditas utan a dokumentumokon belul.

Elinditottad mar a jatekot legalabb 1x?

2022. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ingyenes játék...
2022. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok, 4-esnek igaza van. Én is kalózkodom és van olyan mappa, magától létrejön.
2022. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ja, az alapjáték ingyenes, de az önmagában élvezhetetlen.
2022. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is kalózkodtam, szeretek vele néha játszani, és azért a heti-kétheti egy-két óráért nem szeretnék többszázezreket kiadni, mert próbáltam az ingyenes alapjátékot, de tényleg élvezhetetlen, úgyhogy ne rohanja le senki a kérdezőt, amiért nincs kedve költeni egy horribilisen drága játékra azért, hogy tényleg élvezetes is legyen.
2022. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkretanegy majdnem autot lehet venni a jatek arabol xD Most aki most szall be, es nem az elejetol vette egyesevel, amikor kijottek, az honnan szuljon pikkpakk 400 ezer forintot.

En sokat jatszom vele es megveszegetek neha 1-1 kieget, ha van epp akcio, de amig nem gyulik ossze, a torttel jatszom en is😄

2022. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!