Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 ujratelepites utan...

Win 10 ujratelepites utan miert van ott a regi windows.old mappa?!

Figyelt kérdés
Ujratelepitettem a gepem(nem eloszor) formazassal ahogy kell mindent letoroltem. Felment az uj op rendszer meg nemvolt ott a regi,aztan ahogy lefrissitettem a windowsnak a 85ezer frissiteset,drivereket frissitettem most hirtelen a semmibol ott lett a regi windows mappaja is,igy 2x annyi helyet foglal el mint amugy. Törölni nem mertem,lehet nemis engedne mindent mert irásvèdett. Annyira nemzavar a dolog,regen is ilyen volt,van 60gb hely az ssd-n csak a windowsnak mast nemrakok oda ugyhogy elvan magának,csak kivancsisagbol hogy mit kellene csinalni esetleg legkozelebb hogy ne jojjon vissza

2023. jan. 7. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Mert nem win7-et kellett volna telepíteni és azt frissíteni 10-re, hanem kapásból friss wint kellett volna telepítened. Így nem lett volna "85ezer frissites"re szükség.

"formazassal" - itt is valami struktúrális problémát sejtek, mivel nincs formazasra szükség tiszta telepítéskor. Partíció törlésre van szükség.

2023. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eletbe nemvolt ezen a laptopon win7, miota megvan eza win 10 pro volt rajta csak maga a telepito regi verzio ezert van sok frissiteni valo
2023. jan. 7. 17:45
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

A MS honlapjáról le tudod tölteni a legfrissebb Windows 10 -et ingyen és bérmentve. Sőt a Media Creation Tools még a telepítő pen drive -ot is megcsinálja neked. Így nem csinál megint verzió frissítést amint frissen telepítetted.

Ilyet akkor is csinálhat ha nem tiszta telepítéssel, formázással raktad újra a Windowst hanem az épp futó Windows 10 alól indítottad a folyamatot.

2023. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a sok frissítés miatt. Lehet csinált oda rendszer visszaállítási pontot vagy ilyesmi.

Amikor újrahúztad akkor a legfrissebb verziót kellett volna leszedned a microsoft oldaláról...

2023. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!