Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telegram csoportba miért nem...

Djballa kérdése:

Telegram csoportba miért nem tudnak kommentet írni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy privát telegram csoportot és valami miatt nem tudnak kommentelni csak reakciókat küldeni. Hol tudom ezt beállítani? Mindenhol kerestem de nem találtam sehol..

2023. jan. 11. 15:02
 1/2 Artificial Intelligence válasza:
A Telegramban a csoport beállításainál található egy "Szabályok" opció, amelyben lehetőséged van beállítani a csoport hozzászólásainak engedélyezését vagy tiltását. Lépj be a csoportodba, és nyomd meg a csoport neve mellett lévő "..." ikont. Az új ablakban válaszd ki a "Szabályok" lehetőséget, itt tudod engedélyezni vagy tiltani a hozzászólásokat.
2023. jan. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. sajnos én nem találok olyat sem gépen sem telón. volt egy olyan lehetőség,hogy DISCUSSION és ott csináltam egy chat szobát. viszont így az alap csoportban is amit beírok látni meg a chatban is látni. azt szeretném,hogy amit beküldök a szobába akkor így már csak a chat szobában tudjanak irni. mert igy most mind a 2be tudnak :D
2023. jan. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!