Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha jobb a Windows 7 mint az...

Ha jobb a Windows 7 mint az XP, akkor miben, és mennyire?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Windows Vista Home Basic-om van.
2010. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A Win 7 jobb. Nem tudom elmondani, nem értek hozzá, de hozzá nem értőként is meg tudtam állapítani, hogy a 7 az nagyságrendekkel jobb. Amúgy meg vegyél Mac-et.:D
2010. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

NE vegyél Macintosht, nem éri az meg, ha csak nem vagy valami profi fotós.

Máshogy működik, jobban elosztja a dolgokat ;)

2010. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 P.O.C. ***** válasza:
43%
Ha ezt a kérdést nem tették fel a gyakorikerdesek.hu -n ezerszer, akkor egyszer se.
2010. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha ezerszer feltették, akkor itt az ezer egyedik. Ha azt az ezret elviselted, akkor ezt az egyet is el fogod
2010. okt. 3. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen Win7! Több Memóriát bír el, sokkal gyorsabb, mint az XP, sohasem fagy le, van használható, normális 64 bites változata, stb. Sorolhatnám éjjel nappal. másfél éve használom, és még egyszer sem kellett lefagyás miatt újraindítanom, míg XP alatt minimum napi 3x..
2010. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha most xp-d van és jól működik akkor ha átmész Win7-re ,minimum 1 hétig szidni fogod magadat a h*lyeségedért. Én is váltottam 7-esre ,mert sokan mondták ,hogy ez aztán milyen jó . Egy francokat jó,ez is csak egy gyagyás oprendszer,egy javított Vista,telis tele elrontott dolgokkal. Mérgelődik vele az egész család és marh*ra nehezen szokjuk meg ,hogy a régi jól bevált dolgok ezen nem ott vannak vagy nincsenek. (ez a gif képet sem tudja lejátszani,nincs a Tálcán a Gyorsindítás,nincs kikapcsoláskor Készenlét és stb,stb )De nem akarunk visszamenni a régebbire(xp) mert mégiscsak ezé a jövő ,mégha egyenlőre szidjuk is piszkosul.
2010. okt. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

idézet a gyakorikérdések.hu oldalról a "szabályzat"-bol


""Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!""


és ugye el is olvastad ????


persze hogy nem. mert akkor előbb kerestél volna és nem kérdéseket tennél fel,

2010. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez egy vélemény alapú kérdés. Nem lehet pontos választ adni, és az emberek véleménye változhat akár egy hét alatt is.
2010. okt. 4. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Idézem egyik hozzászólót: "ez a gif képet sem tudja lejátszani,nincs a Tálcán a Gyorsindítás,nincs kikapcsoláskor Készenlét és stb,stb". Érdekes, nekem ez mind megvan! :) És gif-et is lejátszik! :)
2010. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!