Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avg vagy avast jobb?

Avg vagy avast jobb?

Figyelt kérdés
az avg virust észlelt letöröltem fölraktam a másikat és a másik nem talált
2010. okt. 4. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj,had ne én írkáljak már helyetted a gugliba,és látogassam meg a különböző kalózfórumokat illetve a torrent site-ok fórumait.


Egyébként sem érdekel mit mond róla más.Azért írtam csak,hogy máshol mást mondanak,hogy érzékeltessem az it cafe nem szentírás.Leírtam már,hogy bevált nekem,és azt is leírtam hogy használom a gépem.Ennyi.

2010. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó, nekem meg annyira nem, másnak meg végképp nem. Informatikusok pedig rohamot kapnak, ha meghallják a nevét. Részemről is ennyi.
2010. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én ismerettségi körömben mindenkinek bevált,mellesleg több mint ötvenmillio felhasználója van.


Az sem igaz,hogy minden informatikus rosszul van tőle,ez alaptalan és ellenőrizhetetlen állítás.


Aki ebből él,az egyébként sem csoda,hogy a fizetős terméket dícséri az ingyenessel szemben.

2010. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 3 éve ezt használom és tökéletesen megvagyok vele elégedve. (Avast)

Üdv:Egy informatikus tanuló.

2010. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

egyébként bemásolom a válaszom egy részét egy másik kérdésre:


Az avast! vírusirtó olyan, hogyan nagyon jó az adatbázisa, ugyanakkor lassan kerülnek bele az új kártevők, illetve az adatbázisában még nem szereplő kártevőket nem ismeri fel - gyenge viselkedés alapú védelem, ami amúgy is csak 32 bit alatt érhető el.

2010. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
az avast nagyon szar. az avast-tol nekem ugyanugy ment. az avg virust eszlelt kiirtotta es jol megy azaz karantenba teszi a virust de ha kitorolod a karantent nem kell levenni megmarad ha akarod
2015. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!