Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá lehetőség?

Van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriát választottam.

A gond az , hogy a citromail fizetössé akarja tenni az oldalt e hó 28-tól.Nem akarom megtartani de a benne lévő leveleket igen.A gmail.com fiokomba szeretném áthelyezni de nem tudom ezt hogyan tehetném meg.Kb. 140 levélről van szó.ami lehetöséget látok az , hogy egyenként átküldözgetem a másik fiókomba de az szörnyű sok idő lenne.Jó,tudom, kezdő vagyok ezen a téren , de bizom abban , ha így fojtatom 10 év mulva tehetséges kezdő leszek. Viszont ez a gond most van és nem 10 év mulva és a megoldás most kellene de nagyon.

Várom megtisztelő válaszotokat mert aki itt csak most kezdte a netezést az is többet tud nálam.Szóval enyém a pálma ha helyezésre kerül a sor , aki nagyon kezdő kategoriában.

Trollok arra kérlek benneteket , hogy ha megtudjátok állni akkor most ne kekeckedjetek velem légyszi. Komprende ?


2023. febr. 9. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #2-es és #4-es hozzászólásban felsoroltunk lehetőségeket.

2023. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Thunderbird levelezőprogram. Beállítod mindkét fiókot IMAP-pal, és így tudsz másolni köztük.
2023. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kikezd velem ez az IMAP. Telepitettem aztán a gmailt át tudtam állitani imap-ra viszont a citromailt még nem.Szóval ez a citromail nagyon savanyú.Most jön a ˇˇjó ˇˇ kérdés.Mit tegyek, hogy importálja a leveleimet a gmail.com-ba? És a tetéjébe angolul sem tudok.Már napok óta probálkozgatok sikertelenül, az idő meg vészesen fogy.Egyenként küldözgetem át a mentésre váró leveleket de napi 5 azaz öt emailt enged ez a fránya savanyú citromail.Van káosz nem kevés.
2023. febr. 11. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt most ne akadjunk meg az import export elnevezésen.Importálni szeretné mert ezt a lehetőséget adja meg.Viszont ha citromailból küldené gmailba akkor lenne export , vagy most hogy is van ez? már belekeveredtem.Ha küldöm akkor export ha fogadom akkor import.Cseles a kishamis.
2023. febr. 11. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

#3/#4: A már említett IMAPSize segítségével én már mentettem le Citromailes fiókot:

[link]

2023. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 kiegészítés: de a Thunderbird is kezeli:

[link]

2023. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na tessék,most megkaptam :-D , eddig eljutottam nehézségek árán és itt fogyott el a béke türelmem. Akkor most itt mi a vihart kellene megjelölnöm vagy csinálni hogy azok a fránya levelek átjöjjenek? Birjátok még kuncogással a vergődésem ? :-D Már én is röhögök magamon , hogy lehet valaki ennyire nemtudomka.
2023. febr. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!