Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonon hogy lehet legkönnye...

Telefonon hogy lehet legkönnyebben elérni az outlookos leveleimet?

Figyelt kérdés

Van egy munkahelyi outlookos mail címem. Ha ez számít akkor nem hotmail-es hanem @cégnév.hu végű.

Szeretném telefonról is könnyen elérni a leveleimet.


Amit eddig próbáltam:

- outlook app (android és iphone verzió) - nem enged belépni

- próbáltam beállítani hogy a beérkező leveleket továbbítsa az outlook a gmail-es címemre, de nem működik

- próbáltam fiókként hozzáadni a telefon mail appjához, de nem engedte

- böngésző, mobil nézetben: akár 3-6 óra késéssel érkeznek be a levelek

- böngésző, asztali nézettel: jelenleg ezt használom mert ez az egyetlen mód hogy hozzáférjek, de finoman szólva is nehezen használható


Hogyan lehet normálisan hozzáférni outlook levelezőhöz telefonról?


2023. febr. 14. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem telón outlook telepítéskor MS authenticatorral kellett engedélyezni a fiók hozzáférést.

Nálatok lehet máshogy van.

Legegyszerűbb ha besétálsz céges IT ra és megkérdezed tőlük.

2023. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Ők nem akarnak segíteni, azt mondják elfoglaltak, van gépem nézzem azon. 🤷‍♀️

2023. febr. 14. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Pedig az Outlook app a legegyszerűbb megoldás. Az, hogy "nem enged belépni", semmit nem mondd. Tudni kellene, mit csinál, mit nem csinál, milyen adatokat adtál meg, stb.


A második megoldás a fiókként való hozzáadás. Ha a megfelelő IMAP/STMP adatokat adod meg, akkor valószínűleg menni fog.

2023. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Azt mondja érvénytelen az email cím.

2023. febr. 14. 11:22
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor valószínűleg rosszul adtad meg az e-mail címet. Vagy igazából nem is Outlooks-os az a cím, lehet bármilyen szolgáltatóé is, csak éppen Outlookban használod a cégnél.
2023. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozok. Az outlook is egy hitvány levelezőrendszer, csak ugye sok cégnek a nyelve tövig van a MS valagában. Állandóan csak a szopás van vele. Gondolom, a fantasztikusan megírt alkalmazás nem kezeli az egyedi domaineket... De én már láttam arra is példát, hogy az Outlook (szoftver) működött rendesen GMaillel, Freemaillel, Indamaillel, de outlook-com-mal nem. :D Thunderbirdben működött, de Outlookban nem. Microsoft...

Egyébként elméletileg akármelyik levelezőszoftvernek kezelnie kéne. Nem kell külön engedélyezni az IMAP/POP3 elérést?

2023. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Hát nem tudom, asztali office outlook alkalmazásban működik, illetve böngészőben is.


Mindenesetre most talán sikerült mégis addig erőszakolni hogy továbbítsa gmail-re a leveleket…

2023. febr. 14. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt értem, de Office alkalmazás kezeli az Office-os (Exchange-s) e-maileket, és a szabványos IMAP/SMTP alapú e-mail fiókokat is. A kérdés az, hogy a tiéd melyik.


Ha látsz valahol IMAP/SMTP adatokat, akkor azokkal bármelyik levelezőkliens beállítható, csak jól kell megadni őket.

2023. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Ezt nem értem, az outlook app email címet kér, ilyeneket nem.

2023. febr. 14. 12:18
 10/12 Hintalow ***** válasza:

Hát ha nem valami kis párfős cègecske, hanem nagyobb multicèg mondjuk, akkor valszeg egy cèges keretrendszer is kellene hozzá.

Èn is ahol dolgozom (bank) outlook levelező van használatban, de esèlyem sincs magánmobilon beüzemelni, hiába használok magancìmkènt is azt.

De valóban a munkahelyet it-ja fog csak tudni ebben segìteni.

2023. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!