Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft OneDrive miért...

Microsoft OneDrive miért foglal el helyet a telefonom memóriájából?

Figyelt kérdés

Nem az lenne a lényege a felhő alapú tárolásnak, hogy nem foglal helyet a telefon memóriájából?

Nem is tudom letörölni az alkalmazást.

Google drive-ot le tudtam törölni a telefonomról, és böngészőben használtam tovább.



2023. febr. 19. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A felhő alapú tárolás lényege, hogy az adataid nem a helyi gépen tárolódnak.

Szerinted a "felhőt" kezelő szoftver mégis hol fut??

2023. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az lenne a lényege a felhő alapú tárolásnak, hogy nem foglal helyet a telefon memóriájából?"


De, az. Viszont te alkalmazásról beszélsz. Szerinted annak 0 helyet kellene elfoglalnia? Ha így lenne tárhely sem kellene a telefonba, hiszen 0 helyet foglalna minden alkalmazás...


Ha zavar, így le tudod törölni: [link]

2023. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényege. A számítógépen is tárolódik a onedrive-od tartalma, de ha történne valami a számítógépeddel, akkor újra letöltheted. És a lényege az, hogy interneten keresztül bárhol el tudod érni a fájlokat, de attól helyileg is tárolódik. Több gépen is. Tehát szinkronban tartja a fájlokat a felhőben és az összes számítógépen, de ettől tárolódik az összes számítógépen is. Ezért el lehet érni helyileg is, ha nincs internet.
2023. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem van google drive-om is, azt le tudtam törölni a telefonomról, és böngészőben használom.

Csak Microsoft OneDrive-ra előfizettem egy évre, pont azért, mert a telefonom nem bővíthető memóriájú, és azt mondták, hogy a jövő a felhő alapú tárolásé.

2023. febr. 27. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Töröld le és használd ezt is böngészőből
2023. febr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom letörölni, nem engedi a telefonom.
2023. febr. 28. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Lásd amit írtam #2-ben linket.
2023. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!