Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Grafikusok?Ki milyen programot...

Grafikusok?Ki milyen programot/programokat használ és hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék grafikusként elkedzeni dolgozni elsőnek hobbi szinten (főként alkotni,kikapcsolódni, könyvemet illusztrálni).Milyen programokban lehet jól szerkeszteni? (Photoshopot és Paintot ismerem csak.) Vagy valaki rajztáblát használ?

2023. febr. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop + Illustrator
2023. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

A rajztábla alapdolognak számít, nagyban megkönnyíti a munkát, illusztrálgatni a Paint tool Sai is jó.

Amúgy a legeslegalapabb program az Illustator, Photoshop, Indesign.

Ha érdekel a grafika, és abban akarsz dolgozni, keress egy jó Okj-t, fejleszd a rajzkézséged, szakmai tudás nélkül sose leszel professzionális, max egy újabb Photoshophuszár.

2023. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
A 2est miért húzták le? Mind1. Pont most láttam, hogy sok helyen a mai napig is kézzel rajzolják meg, aztán szkennelik és utómunkáznak rajztáblával. Én is meglepődtem. Szóval ki hogy szereti. A legfőbb progikat már leírták, szabály pedig nincs, szokások vannak.
2023. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!