Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer notebook: milyen hozzáado...

Acer notebook: milyen hozzáadott programokat érdemes telepíteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Acer notebook-om még nem volt, de pár hete vettem egyet.

Milyen hozzáadott programokat érdemes feltenni, amelyeknek haszna is van? Van olyan például, ami akku-kímélő, ha be van dugva az adapter géphasználat közben, nem hagyja túltölteni az akkut stb?

Acer Care Center nevével találkoztam csak mint program, a többit nem nagyon tudom mit adnak hozzá...



2022. nov. 12. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Kétablakos Commander (filekezelő)
2022. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az melyik?
2022. nov. 12. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ninite.com


Itt nézz körül, hasznos kütyü,amivel egy programmal egyszerre több fontos progit is fel tudsz rakni

2022. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ismerem azt az oldalt, de ez az oldal nem releváns a kérdés szempontjából, mert engem a (gyárilag) a notebook-hoz adott programok érdekelnének. Azok hasznossága, melyiket érdemes telepíteni.
2022. nov. 12. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemes tele pakolni mindenféle segédprogrammal.


Azt meg, hogy számodra mi hasznos és mi nem, azt csak te tudhatod.

2022. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha akku-kímélő programot adnak hozzá, ami nem engedi túltölteni, az "mindenki számára hasznos", mert az aku-avulást csökkenti.
2022. nov. 13. 02:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyenekre-hasonlókra gondolok "hasznos programok" alatt.
2022. nov. 13. 02:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Az akkut egyébként sem tudod túltölteni.
2022. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
más gyártóknál van program, ami nem engedi, csak 80%-ra tölteni ha valaki mindig tápról járatja és így kíméli az akkut hogy ne avuljon el nagyon gyorsan.
2022. nov. 13. 10:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ASUS van, nem használok akkus programot. Játék közben folyamatosan be van dugva. Másfél év alatt nem vehető észre romlás az akkuban.


Szóval egy normális gépnél ma már nem kell hímestojásként bánni az aksikkal.

2022. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!