Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Windows 11-re váltani...

Megéri Windows 11-re váltani vagy ez is csak ilyen átmeneti és a Windows 12-re érdemesebb várni?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz, 2025-ben véget ér a Windows 10 támogatása. Ekkor érdemes a Windows 11-re átállni vagy jobb várni még pár évet a Windows 12-re?

Azt hallottam, hogy mindig a második sikerül igazán jóra csak. Ilyen a Windows Vista-7, meg a Windows 8-10 esetén is. A Windows 11-12 is követi a sort és a Windows 11 csak olyan népszerű lesz, mint a Windows 8?



2023. febr. 24. 02:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt adta be a laptopra hogy nem alkalmas. Így nem erőltetem.
2023. febr. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem váltanék.
2023. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
82%

Nem sokba különbözik a Windows 10 -től. Valami jobb valami nem. Nem tetszik pl hogy a futó programoknál a tálca ikonok csoportosítását nem lehet kikapcsolni, mint 10 -ben. Da a start menü kifejezetten tetszik, letisztultabb. Illetve maga a teljes grafikus felület is szebb és ízlésesebb, mint a 10 -ben (de persze az ízlés mindenkinek egyéni).


Az viszont egyáltalán nem igaz hogy rosszabbra sikerült mint a 10. Max azok szajkózzák ezt akik vagy nem próbálták, vagy 10 éve se költöttek semmit a PC -jükre.

Nincs gond a programokkal, ami 10 -en fut az fut 11 -en ugyan azzal a stabilitással és teljesítménnyel.

Tehát ha kivárnád a Win 12 -t a 11 -el ugyan úgy ki lehet várni mint 10 -el. Nem fog hátrány érni.

2023. febr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jobb a Windows 10, mint a 11. Nekem sokkal jobban ment a 10
2023. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Windows 10-est használom, próbáltam a 11-est is, de inkább visszatértem a 10-esre, mert sokkal otthonosabb.
2023. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg. A 10 is egy hulladék, de a 11 még annál is sokkal rosszabb. Pl. teljesen tönkretették a start menüt, illetve az abban való keresést, az óránál nem látod a másodpercet, az aksit kétszer annyira meríti, érezhetően lassabb, stb. Mintha az lenne a cél a Micro$oftnál, hogy sikerüljön az előzőnél is rosszabb oprendszert csinálni.
2023. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég 2025 végén elgondolkodni a váltáson. Van rá idő.
2023. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:
83%

"...teljesen tönkretették a start menüt, illetve az abban való keresést,.."


Komolyan nem értem mi a szart nem tudsz benne megtalálni. Beírom a telepített program vagy létrehozott dokumentumon nevét és azonnal ott van.


"..az aksit kétszer annyira meríti, érezhetően lassabb.."


HP Probook G6 -on használom. Mióta 11 van rajta nem hogy rövidebb de egy picit hosszabb lett az üzemidő, a ventilátor is ritkábban kapcsol be. És a legkevésbé sem lassabb.

2023. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

"Komolyan nem értem mi a szart nem tudsz benne megtalálni. Beírom a telepített program vagy létrehozott dokumentumon nevét és azonnal ott van."

Azonnal? Vagy 10 másodpercet kell rá várni.


"HP Probook G6 -on használom. Mióta 11 van rajta nem hogy rövidebb de egy picit hosszabb lett az üzemidő, a ventilátor is ritkábban kapcsol be. És a legkevésbé sem lassabb."

Éppen az ellenkezőjét tapasztaltam a céges gépen. Te valami Micro$oft fanboy lehetsz.

2023. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.O.C. ***** válasza:
96%

Nem vagyok fanboy, de elfogult sem vagyok, hogy ami Microsoft az kötelezően utálni kell, mintha valami direkt erre programozott bot lennék. Plusz rég megvásároltam volna eredetibe, ha fanboy lennék, de valójában még semmilyen Ms szoftverért nem adtam pénzt életemben.


Hogy a céges gépen miért fut szarul, azt meg a rendszergazdádon kérd számon.

2023. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!