Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SD kártyáról hogyan tudok...

SD kártyáról hogyan tudok Windows 10-et telepíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy telepítő sd kártyát készíteni, viszont az a gond, hogy a bios nem látja az sd kártyát. USB ről tudok telepíteni. Mikor bemegyek a biosba, be tudom állítani, hogy USB ről bootoljon,de ugyanezt nem tudom beállítani SD kártyára. Van erre valami megoldás?

2023. márc. 6. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azon kívül van megoldás, hogy veszek USB SD kártya adaptert?
2023. márc. 6. 13:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy, máshogy nem fog menni.
2023. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mikor bemegyek a biosba, be tudom állítani, hogy USB ről bootoljon,de ugyanezt nem tudom beállítani SD kártyára. Van erre valami megoldás?"

Felesleges ezért a BIOSba beállítani és állandóra tenni ezt a beállítást, majd vissza.

Elég a boot menüből kiválasztani az adott eszközt.

2023. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mikor bemegyek a biosba"

Na itt már el is rontod a folyamatot.

Nem kell bemenni a biosba.


Post alatt F8 vagy F11 vagy amelyik a te gépeden aktuális. Ott kiválasztani. [link] de indításkor már legyen betéve a kártya amire már rámásoltad az iso tartalmát. És indíthatod az uefi: kezdetű kártyát (remélhetőleg).

2023. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem sehogy se jön elő a boot menü. F8, F11, F12, egyik se
2023. márc. 6. 14:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Na Esc gombbal sikerült. De nem ajánlja fel itt sem a bootolást SD kártyáról.
2023. márc. 6. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha újfajta géped van akkor csak FAT32-re formázott eszközöket ismeri fel alapból. Pl. NTFS-re formázottat már nem. Hogy felismerje a BIOS-ban kell állítani.
2023. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyan készítetted el a telepítőt?
2023. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

Akkor nem fog menni. De filléres dolog manapság egy pen drive. Most láttam az emagon márkás 32 GB -osakat, 1300 -ért ingyen szállítással az automatába.

Annyiért kártyaolvasót se nagyon veszel. És akkor még az se biztos hogy olvasóval működni fog.

2023. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegy. Találtam egy régi 16gb usb-t, amit tudok mellőzni.
2023. márc. 6. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!