Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi különbség van a Windows...

Mi különbség van a Windows 11-windows 11 pro között ?

Figyelt kérdés
Tegnap frissített a gépem és 11 próra és én semmi változást nem észleltem mi a különbség ?
2023. márc. 12. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A Microsoft hivatalos oldalának:

[link]

tanúsága szerint két fő különbség van a Home és Pro változatok között:

"* BitLocker eszköztitkosítás

Ha az eszköze elvész vagy ellopják, a BitLocker mindent lezár, így senki más nem férhet hozzá a rendszeréhez vagy az adataihoz.


* Windows Információvédelem (WIP)

Segít megvédeni a vállalati alkalmazásokat és adatokat a véletlen adatszivárgástól a vállalati tulajdonú eszközökön és a munkatársak által a munkahelyre hozott saját eszközökön."


illetve még:

[link]

"* Integrated with Microsoft Information Protection

Protect your information from accidental or intentional data leaks.


* Remote Deployment and Compliance

Deploy, secure, and manage remote PCs through the cloud, in compliance with your company’s policies.


* Windows Hello for Business

Windows Hello capabilities plus passwordless sign-in to Windows and Azure."

2023. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen változásra számítottál...

[link]

2023. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényegében csak olyan változtatások vannak, amik vállalati közegben, vagy IT specifikus munkánál számítanak.

Ha játékra, filmezésre, film/zene készítésre, böngészésre, grafikára vagy más általános dologra használod a gépedet, akkor a Home verzió teljességgel elég mindenre.

2023. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!