Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Utorrentem miért tölt...

LevcsaMC kérdése:

Az Utorrentem miért tölt ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Na szóval az az én bajom, hogy eddig normálisan működött az utorrent ha az Ncoreról töltöttem le vagy ha a newinsane-röl. De most miután csak a newinsane-es fiókom van már csak a letöltés szabályosan lecsökkent. Eddig a letöltés 10-15Mb/s-jött ám most örülök ha elérem az 1Mb/s-et, ja és termászetesen van hogy csak a 200kb/s-et éri el. Ja meg van hogy csak azt írja az utorrent, hogy Csatlakozás a peerekhez.

2023. márc. 14. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
8as, nem tudsz velük mit csinálni egybites az összes fiatal! Nem értik, hogy hiába van neki 1trilliárd bites nete, ha a túloldalról csak 100k-val jön az adat! Ez kb olyan, mint, hogy neked van egy 2méter vastag locsolócsöved, de a vizet csak csepegtetik bele! Ha megszakadsz akkor sem jön gyorsabban az adat...
2023. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
10: Utorrent esetében még mindig jóval nagyobb az esélye, hogy bugos mint qbit esetében pl, simán lehet egyik torrenttel emgakad mert valami " nem tetszik " neki, a másikat emg viszi.
2023. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold az uTorrentet. qBittorrent most a legjobb kliens, azt használd.
2023. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Használj qBittorrentet vagy Transmission-t.

nCore-on is ezeket ajánlják uTorrent helyett.

Mindkettő open source és nincs benne reklám, csak ami kell.


[link]

[link]

2023. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!