Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eneba-n szeretném megvenni a...

Eneba-n szeretném megvenni a Sea of Thieves-t. De nincs steam kulcs, csak Microsoft kulcs. (Sea of Thieves (PC/Xbox One) Xbox Live Key EUROPE) Kellene-e ehhez Game Pass?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eneba-n szeretném megvenni a Sea of Thieves-t. De nincs steam kulcs, csak Microsoft kulcs. (Sea of Thieves (PC/Xbox One) Xbox Live Key EUROPE) Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem kell-e Game Pass vagy valamilyen hasonló hozzá vagy csak beaktiválom a kódot és letöltöm és játszok?

2023. ápr. 6. 12:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Steam annyiból jobb, hogy az egész nem csak egy platform, hanem egy közösség is. Vannak csoportok, mérföldkövek, játékkártyák, kitűzők, játékosok egymás közt tudnak kereskedni bizonyos játékbeli tárgyakkal, stb. Emellett keresztplatformos, tehát Windows mellett Linuxon és MacOS -en is használható, illetve valóban kicsit stabilabb is, mint az MS Store. Na és persze sokkal több játék érhető el Steamen. Ettől függetlenül nem mondanám olyan rossznak az MS Store-t, bár vannak problémái...
2023. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#19 "Ahhoz képest nálam pcie 4.0 ssdvel 980 pro sokkal gyorsabban leszedte 130 gigát mint a steam. Csak nálad lassú nálam nem."

Persze persze.


"Amihy ugyanezt mondtátok EA és Ubi szervereire elvakult steam fanboiság."

Én biztos nem. A bugisoft szerverei krumplik az biztos, de letöltéssel se az EA-nél és buginál nincs gond.


"500mb/s optikai net van és gond nélkül tolt mindegyik launcher 31mb/s-el"

500mb/s vagy mbps? Nem mindegy! Egyébként 500mbps semmi


#20 "amúgy remekül hazudsz"

Ne hazuttoljál meg! Te rögtön ezzel vádolsz meg, hogy hazudo, de nem tudod megcáfolni!


"most találtad ki mert az egod nem engedi hogy ne neked legyen igazad"

Nem most találtam ki, tapasztalatból beszélek. Nem csak nálam, mindenkinél így van, akit ismerek. De persze könnyebb azt mondani a másikra, hogy hazudik, csak bizonyítsad is be ;)


"a hazugság bűn és mindenkinek el kell egyszer Isten előtt számolni a tetteivel."

Kezdheted te, én amúgy nem vagyok ilyen szekták tagja ;)


Azért megnéztem mégegyszer csak a ti kedvetekért. Mindkettőn elindítottam a Tell Me Why letöltését. Steam peak sebessége 85MB/s és átlagosan olyan 70-80 között töltött le, MS Store-on a legmagasabbnak 73-at láttam és 60-70MB/s között töltött le ;)

2023. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Látom alkottatok, de ez még tőle is szép, hogy friss profillal másfél pipáról indít. :D
2023. aug. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!