Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtátok már a ChatGPT...

Használtátok már a ChatGPT vagy az új Bing AI-t? Ha igen mi a tapasztalatotok, ha nem akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Bing AI és a GPT 3.5-ös verziója érhető el ingyenesen, így gondolom a többség ehhez fér jobban hozzá. Ha esetleg a GPT 4-es vagy valamilyen hozzá köthető szoftvert próbáltál akkor arról is írhatsz.

#GPT #ChatGPT #nyelvi modellek
2023. ápr. 11. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Nem használtam
Használtam a Bing AI-t
Használtam a ChatGPT valamelyik verzióját
Mindkettőt kipróbáltam már
25 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

A ChatGPT-t szeretem. Kell a tudatos és biztonságos használatához egy bizonyos fokú alapvető intelligencia, így az átlag magyarnak nem ajánlanám, és semmi hasznát nem is fogják venni, vagy ha mégis, nem fogják tudni megfelelően kezelni a kapott információkat.

Nekem már sokat segített a munkámban is, de bizonyos szempontból ez is a lustaságot erősíti, mert minden kérdésre válaszol, különösebb utánajárás nélkül. Ami néha azért jó, mert hasznosabb választ kapok, mint ha ide írnám ki :D De nem teljesen megbízható.

2023. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
3d grafikus vagyok és töltelék szövegeket generálok vele. Pl.: Egy könyvespolcra kellettek japán nyelvű könyvek, ezekhez a könyvekhez generáltattam szerzőt, címet, és rövid leírást a könyv végére. Nem életbevágó mert valószínűleg senki nem nézi meg egy játékban mi van a könyvespolcon lévő könyvekre írva, de ha már van ilyen lehetőség és semmi plusz munkát nem igényel miért ne használnám ki.
2023. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 NTBS ***** válasza:
77%
Még nem. De tervezem a kipróbálást.
2023. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Minden kérdésre válaszol, de érdemes utánanézni a válaszainak, mert ha ugyanarra a kérdésre kétszer is kérünk választ akkor meglepődhetünk, hogy kétféle választ is tud adni :)
2023. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

#4: az biztos, hogy a karakterek/szavak számlálása egyáltalán nem megy neki. Akárhányszor próbáltam vele olyat generáltatni, hogy pontosan adott számú karakterből álljon egy szó, vagy X darab szóból, egyszer sem jött még össze. Vagy amikor mondtam, hogy számolja meg, hány karakter a beírt szöveg.

Számomra azért furcsa a viselkedése, mert előbb állít hülyeséget teljes bizonyossággal, mint hogy elismerné, ha valamit nem képes megmondani. Még akkor sem ismeri el, ha 10-ből 10x kijavítom, hogy amit írt nem annyi karakter/szó, mint amennyit meghatároztam. Elnézést kér minden alkalommal, és közli, hogy a következő, amit ír, már pontosan annyi lesz. Természetesen nem.. :D

Történelmi évszámmal kapcsolatban is kellett már kijavítanom.

2023. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
5# elvileg a karakter számlálás azért nem megy neki mert a szöveget amit beviszel először megszűri, kiveszi belőle azokat a szavakat amik a jelentésen nem változtatnak, és a szavakat is alaphelyzetbe rakja pl.: "almát" ból "alma" lesz.
2023. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem még nem kell attól tartanunk, hogy az MI kiirtja az emberiséget.
2023. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
5-ös, talán azért, mert angolul gondolkodik, majd azt fordítja más nyelvekre.
2023. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11%
#8: ez nem ad magyarázatot arra, hogy miért nem ismeri be, ha nem képes tökéletesen ellátni a kiadott feladatot. Meg sok más esetben sem magyarázható ezzel. Volt olyan, hogy azt írtam, írjon egy adott témáról legalább 200 szavas fogalmazást. Kb. 50 szónál ő késznek érezte.
2023. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Én használom és abszolút GPT hívő lettem. Az én munkámat (biokémiai labordzsungel) valamiért nagyon érzi, és a hülyeségeivel együtt is elképesztően hasznos, kb új ember lettem, annyival kevesebb keresgélésre, e-mailezgetésre és pitizésre van szükségem miatta. Jobban várok már egy kifejezetten Pubmeddel és Biostarssal tanított GPT-4 modellt mint a karácsonyt (híres utolsó mondatok :))
2023. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!