Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtátok már a ChatGPT...

Használtátok már a ChatGPT vagy az új Bing AI-t? Ha igen mi a tapasztalatotok, ha nem akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Bing AI és a GPT 3.5-ös verziója érhető el ingyenesen, így gondolom a többség ehhez fér jobban hozzá. Ha esetleg a GPT 4-es vagy valamilyen hozzá köthető szoftvert próbáltál akkor arról is írhatsz.

#GPT #ChatGPT #nyelvi modellek
2023. ápr. 11. 12:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%
valójában itt sem írtak róla olyan jó dolgokat. eleve rossz hogy elvileg mindent jól kellene tudnia, mégis téved, amit nekünk kell kijavítanunk. de miért kérdeznénk tőle olyat, amit mi is tudunk? tehát akármit is mond, le kell ellenőrizni, ami majdnem annyi munka mintha mi keresnénk rá. de amit az egyik hozzászóló írt, arra tényleg jó lehet: kamuismertetők könyvek hátuljára egy számítógépes játékban.
2023. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Na, most kipróbáltam. Tény hogy kiemelkedően széleskörű ismeretekkel rendelkezik, amit abszolút képtelem használni, viszont nagyon lelkesen löki a rizsát, ez tagadhatatlan, amitől van egy enyhe hűha érzese az embernek. Egészen addig amíg bele nem olvas. :)
2023. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kicsit meg tanitsátok! :)
2023. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

A válaszok alapján szerintem lennének itt jópáran, akik egy időgép prototípusra azt mondanák, hogy gagyi szar, mert 2 hónappal a megadott időpont mellé ment, és a visszateleportálásnál a napszemüvegedet elvesztette.

Nagyon durván nem áll készen az emberiség arra, ami jön.

2023. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
#24 ha a hasonlatnál maradunk, az időgép csak annyit csinálna hogy mas időpontot jelezne ki mint az aktuális, és azt is rosszul.
2023. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
52%
25: Vagy mintha meginnál 3 üveg tequilát, filmszakadás után 3 nap múlva felébredsz és mindenki örül, hogy "jé, időgép" :D
2023. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
33%
Én azt nem értem hogy mire a nagy felhajtás? Chatbot már 20 éve is letezett, nyilván sokkal rosszabb minőségben, de az is tudta ezt, ez annyiban más hogy alábhasztak egy magy adatbazist, de rendszeresen ugyanazokat a szófordulatokat használja. Nyilvan tök jópofa, de az alapjan hogy milyen válaszokat ad, nehezen tudom elkepzelni hogy bárki hatékonyan tudná hasznalni a munkajában... vagy az a munka olyan is.
2023. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A Bing AI-át használom néha mert microoft accountom van, a másikra meg nem regelek. Én néha általános kérdést beütök neki, pl F1 és NASCAR különbsége stb, szeriintem ilyen semmilyen kérdésekre tök jó összetett választ ad a guglizást megspórolja, és a bing a forrásokat is kijelzi amikből infót szed ki.
2023. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!