Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a portable...

Miért van az hogy a portable programok nem akarnak működni számítógépen?

Figyelt kérdés
Tudom használjunk telepítőseket meg vegyük meg stb. most nem teljesen erre a válaszokra vagyok kíváncsi, tudjuk mi az előnye ezeknek a programoknak hiszen ezért is vannak kitalálva amúgy nyilván ahhoz hogy működjenek a mostanában trend operációs rendszert kell használni mert már nem a Windows 7-hez találják ki ezeket. A Windows 10 est használom én is sőt az egyik gépen a 11-est (de még mindig inkább a 10-est kedvelem). A portabele programok van amelyik normálisan indul de van amelyiket minden egyes új megnyitásakor újból ki kell csomagolni rar fájból vagy portable mód újra telepíteni ez általában segít, a defender az nem töröl le semmit (nem tud) nem attól van a jelenség. Hátha valakinek van ötlete amit nem tudok, válaszokat előre is köszönöm!

#PC #portable programok #telepítés nélküli programok
2023. ápr. 29. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Például melyik program ilyen?
2023. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ha nem indul el akkor ismételgetni kell újra az indítást és el fog indulni. Rendszergazdaként próbáld indítani. Általában Win.11-nél fordul ez elő.
2023. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/2 nek válasz pl. Ashampoo Music Studio, amit ebben a pillantaban próbálgattam de a 2/2 hozzászolónak is válaszolhatom ha nem megy akkor hiába a rendszer gazdai próbálgatás meg a többszöri indítgatás (a defender meg épp kiiktatva meg kivételessé szoktam tenni az ilyen helyet be lenne kapcsolva)

Ki is próbálhatjátok nem vírusos tuti helyről való itt a files fm link: [link]

További kérdések hátha tudjátok Gigabyte GA AX-370 3 gaming alaplap van 2db USB 3.1 portja is ha USB 3 as pl.HDD dokkolót vagy SSD NVME tárolót dugok rá mindenféle baja van meg fel sem ismeri hiába minden a gigabyte driverek meg az alaplapi biosból is a legujabb meg IOBIT driver Boost driver keresés annyi hogy pl a Canon szkenner meg a lézer nyomtató megy róla azok ugye USB 2 esek ami megy rajta az is USB 2-es sebességű csak, amúgy elengedem a dolgot de ugye azon nyomtam fel magam ami USB 3.1-es az visszafelé is kompatibilnek kellene lennie az USB 3-hoz is.

Ha már lehet kérdezni hova lett a Blue Dragon Warez esetleg hátha tudjátok?

2023. ápr. 29. 13:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 1/3-nak a volt a válaszom de az 2/3-nak is amúgy annyira nem ócska régi gépekről van szó ha esetleg arra utalnátok az egyik Ryzen a másik i5 pocival mindkettő 16GB dual rammal.
2023. ápr. 29. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve a fentebb említett GA AX-370 3 as gaming alaplap elkezdte eldobálni a Western Digital NVME SSD-t fizikálisan mert a olyankor a biosban is eltünt 2X kivettem radirral igazítottam az érintkezőkön meg kontakt spray de nem vártam meg a harmadik esetet vettem bele egy Samsung 500 GB

-osat a telepítést megúsztam Acronissal pár perc alatt átmásoltam az operációs rendszert. Azok a miniatür érintkezők lehet ellazulnak vagy a csoda tudja mi történik de ha kivettem meg vissza rendesen ment minden de pont a videkártya alatt van ebben gépben ez az M2-es port meg idegesített bármikor leállhat (amúgy az SSD üzemidelyének 1/10-e se lehet még benne meg természetesen nem volt szokásom kiszedegetni eddig (3éves) a gép de tudásához képest még egy játékot se nyomattam rajta se torrentezés.

2023. ápr. 29. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ezek kókányolt programok, megbízhatatlan helyről, azért nem működnek.
2023. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ashampoo Music Studio-nak nincs ingyenes verziója, csak fizetős. Ez a portable alkalmazás úgy lett összegányolva, hogy valahogy aktiváltan működjön. Ez még rendes telepítéssel sem szokott rendesen működni, nem hogy portable módon.
2023. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!