Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mit jelent? Találkozott...

Ez mit jelent? Találkozott már valaki ezzel a promlémával?

Figyelt kérdés

win 7-em van,Asus ATI radeon 5670 videókártyával+directX11.

Fel akartam rakni a COD 2-t (rendesen boltban vásárolt lemezről) és ezt írta ki amikor el akartam indítani:

Buffer overrun detected!

C:/Program files/Call of Duty/CoDSP.exe


Ez mit jelenthet?Mit csináljak szerintetek?


Ugyanez a problémám a Wolfensteinnel,csak ott wolfSP.exe-t ír ki.


2010. okt. 9. 19:39
 1/6 aulac ***** válasza:

A [link] letöltöttem a Prevx 2.0-t, lefuttattam és nálam segített.

Hanem oldja meg a problémádat, akkor csak az újratelepítés segíthet. Minden esetre az újratelepítés után telepítsd a Prevx 2.0-t is.

2010. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megoldás:XP
2010. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi,utolsónak meg nem értem mit jelent a kommentje.


Amúgy 100000 újratelepítettem ezeket a régi játékokat de nem segített.

2010. okt. 10. 15:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem,de ez egy vírusírtó.Ez miért oldaná meg a gondomat?
2010. okt. 10. 19:07
 5/6 anonim válasza:

szerintem ez a jó:


[link]

2010. nov. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

vagy ha ati-d van:


Van egy munka körül ezt a kérdést, hogy lehetővé teszi a legújabb Cataylst Driver and play Open GL játékokat tegnap évben.


This is what you do. Ez az, amit teszel.


1) Install Catayst 10.4 (if haven't already got it installed) or what ever version of Catalyst last worked for you. 1) Telepítse Catayst 10.4 (ha még nem tetted meg megvan telepítve) vagy mi valaha változata Catalyst utoljára dolgozott az Ön számára.


2) GO to your windows folder. 2) GO-t a Windows mappába.


for 32bit users go to your system32 folder and find the following file atioglxx.dll. a 32 bites felhasználók megy a system32 mappát, és keresse meg a következő fájlt atioglxx.dll. copy the file and place it somewhere easy to find. másolja a fájlt és tegyük valahol könnyű megtalálni.


For 64bit users you will find the atioglxx.dll in your sysWOW64 folder. A 64 bites felhasználók megtalálja a atioglxx.dll saját syswow64 mappában. Do the same as the 32bit users and copy this file. Nem ugyanaz, mint a 32 bites felhasználók és másolni ezt a fájlt.


3) Unistall your current Catalyst Control Centre and all it components. 3) Unistall aktuális Catalyst Control Center, és minden tőle alkatrészeket.


4) Install 10.6 4) telepítése 10,6


5) Copy your saved atioglxx.dll file and place it in your broken open gl game folder. 5) másolása az elmentett fájlt, és atioglxx.dll helyezze el feltörtek gl játék mappájába. In my case it was my COD folder. Az én esetemben ez volt a COD mappába. File goes in the same location of where the games .exe. Fájl megy ugyanazon a helyen, ahol a játékok. Exe.


6) Your game should now work again :-D 6) A játék most már újra dolgozni:-D


This is the method that i used. Ez a módszer, amit használnak. Its bit long winded I know. A kicsit hosszú, terjengős tudom. But hey COD UO now works for me so I'm happy again. De hé COD UO most bejön nekem, így boldog vagyok újra.


There are other ways you can do this. Vannak más módok is meg tudod csinálni. But I found this easiest. De találtam ezt a legkönnyebb.


Hope this will help people who have the buffer overrun issue with the latest drivers. Remélem ez segít, akik a puffertúlcsordulás kérdést a legújabb illesztőprogramokat.

2010. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!