Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft oldaláról letöltött,...

Microsoft oldaláról letöltött, de nem aktivált Win 10 mennyivel nyújt kevesebbet, mint a termékkulccsal aktivált változat?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha szereted a fekete hátteret, akkor hagyd úgy. DE se a vírusirtó, se... "Ha nem baj hogy nem fizetsz a kenyérért a boltban, vagy nem veszel a buszon jegyet, akkor ez se baj, csak kínos. Valamikor régebben állítólag volt olyan verzió ami egy bizonyos idő után (ha nem aktiválták) elkezdett szép lassan bizonyos funkciókat letiltani, ill. megnehezítette azok használatát. Én szeretek nyugodtan élni így mindig aktiválom a Windows-t is és mást is, igaz fizetek érte, így nem lopott anyagból dolgozom".
2023. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
#1 A Microsoft-tól letöltött Windows NEM lopott. Nem kell fekete hátteret nézegetned, mert egy kis trükkel bármilyen hátteret beállíthatsz az asztalnak. Van néhány, a megjelenésre vonatkozó lényegtelen beállítás, amit a regisztrálatlan rendszerben nem tudsz megváltoztatni. Az asztalon a jobb alsó sarokban egy vízjel látható, de az sem nagyon zavaró. A Windows 10 soha nem fog ezeken kívül soha semmilyen funkciókat letiltani, így akár az idők végezetéig is használható. Van a családban olyan gép, amin több mint 2 éve fut regisztrálatlan Win10.
2023. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak korlátozások azért, de az otthoni felhasználókat ez nem feltétlen érinti.
2023. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
48%
Van egy két beállítás ami inaktív. Meg a vízjel. Amúgy működik. A szürkepiaci kulcsok már vannak 2-3 dollárért. Aki már ezen is zsidajkodik az meg is érdemli.
2023. máj. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem lehet sötét témát állítani, hátteret, meg vízjel lesz a bal alsó sarokban hogy aktiváld a Windows-t. Ez mind állítható alternatív módon.
2023. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen például mennyire valid? 2000-ért? Mert ennyit simán fizetnék érte, csak ilyen 30-40k-t nem annyira.

2023. máj. 9. 09:02
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
100%
Simán jó, én többször vettem tőlük Steam játék kódokat. Egyikkel sem volt gond.
2023. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor megvettem egy használt laptopot, akkor a szerviz aktiválva, teljesen beállítva adta át. Ez a legjobb módszer, nem kellett a neten keresgélni -
2023. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Vagyis az a megoldás hogy vegyünk laptopot eredeti Windows-al, értem :D
2023. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A használt laptop 60 ezerbe került, az aktiváló kóddal együtt, ma 100 ezer. EZ így nem drága.
2023. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!