Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találtam online termekkulcsot...

Találtam online termekkulcsot Microsoft office programokhoz. Ezek mennyire valósak?

Figyelt kérdés
Mivel alapból előfizetéses rendszert látok a Microsoft oldalán office csomagokra ezért nem vagyok biztos abban hogy ezek az ajánlatok ténylegesen működnek-e és nem csak lehuzas. Esetleg valaki ha vásárolt már ilyet vagy tudja hogy valós tudna segíteni?

#Microsoft Office #Office #termékkulcs #Office termékkulcs #Office kulcs #Office 356 online licensz
2023. máj. 6. 12:53
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Attól is függ hol találtad. De ha ilyen nevetségesen olcsó 5000 Ft körüli, az úgy nevezett szürke zóna. Általában különféle cégeknek legálisan vett, de fel nem használt licenceit értékesíti valaki tovább, aki közel ül a tűzhöz.

Szoktak egyébként működni, a jó helyeken garanciát is kapsz rá.

2023. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam

[link]

[link]

2023. máj. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!