Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A SeeMTA-ra újonnan bejött SG...

A SeeMTA-ra újonnan bejött SG serialt mi alkotja?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már SSD cserével, de ugye ez csak az alap serialt változtatja.

Gondoltam az alaplapra, szerintetek van értelme?



#serial #MTA #Multi Theft Auto #See Mta #seegamesystem #seemtav4
2023. máj. 20. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Miért ólálkodnál vissza oda, ahol nem látnak szívesen és konkrétan tiltottak hogy ne is tudj a közösség része lenni? Attól, hogy kijátszod a tiltást, még nem fog megszűnni a tiltás oka. Inkább vállalj felelősséget és tanulj az esetből, hogy legközelebb egy másik közösségben majd megtanulsz játszani.
2023. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ip bann másnéven . Oka volt amiért kaptad ne akard a rendszer kijátszani úgy is ismét kívágnak onnan , ha nem tudtsz normálisan játszani az MTA szervereken nincs olyan sok szabàly amit nem lehetne betartani . Ha ezek nem mentek akkor a GTA V RP-t sem ajánlom ott rengeteg szabály van egy jobb szerveren amik sokkal szigorúbban is vannak figyelve és nincs figyelmeztetés kérdés nélkül megy a bann és kész
2023. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem sok emberke mért hiszi hogy a ssd meg a hdd a ludas mikor az ethernet hozza létre nagyban az mta serial számot. Cserélj lapot.
2023. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FaLuKa válasza:
Hello, Nekem az See Kliens adott egy BAN - t Cheat indokkal valami program nem tetszett az anti cheatnek (semmit nem csaltam) írtam supportnak 3 x is mind 3x azt kaotam meg hogy biztos hogy csaltam azért bannolt a kliens (anti cheat) vettem új ssdt mind 2 IP cím ugyanaz volt vettem új alaplapot a serialom akkor megváltozott de a SEE GAME serial maradt a régi. Ugyhogy már nem tudom mit kéne tennem házhoz menjek Thommashoz becsöngetni hogy mi is a baj vagy mivan :)
ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!