Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha valaki,...

Mit csináljak, ha valaki, akivel nemrég még jókat beszélgettem Discordon, eléggé privát témákról is, mostanában "elhidegült" tőlem vagy mi?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem csak egy egyszerű haver... Ez egy komolyabb dolog, ami köztünk van, de erről nem szeretnék nyilatkozni bővebben. Komolyan, nemrég még szuper volt minden, mostanra az van, hogy nem tudunk beszélgetni, és rájöttem, hogy azért, mert akármit is írok neki, nem nagyon ír semmit, nem akar beszélgetni egyszerűen, tehát az ő oldalán van az akadály, ami miatt nem megy a dolog. Ráadásul még egy ilyen ember, mint ő, nem létezik a világon. A múltkor még azt mondta, hogy így meg úgy élvezi, ami köztünk folyik, most meg azt akarja, hogy bárcsak békén hagynám. Szerintetek mit csináljak? Hogyan nyerhetném el újra a tetszését? Elég nehezen szedtem ki belőle, hogy mi a baj, valami olyasmi, hogy túlságosan ismer, és így már nem tetszik neki a személyem (?), meg hogy jobb volt, amíg nem ismertük egymást ennyire, meg ilyenek. Na most, ami köztünk van, az egy nagyon erős valaminek tűnt, bár én szinte mindig az illúziók áldozata voltam. Szerintetek most is csak egy illúzió lehetett? Csak mert ha ez a kötelék igazi lenne, ilyen nem történhetett volna meg, főleg, hogy olyan dolgokat is elmeséltünk már egymásnak, hogy csak na... Szinte a legprivátabbakat is. Egy valódi "kapcsolat" szerintetek tönkremegy kb 1-2 hét alatt, ilyen hülyeség miatt? Egyébként még offline nem találkoztunk, de már sokszor beszéltünk róla, hogy amint lehetséges, találkozni fogunk. A korunkat és nemünket inkább nem árulom el.

2022. okt. 10. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
30as no vagy
2022. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

Tehát kiskorú vagy?


Ezert nem szabad túlertekelni a netes kapcsolatokat... es erősen megszűrni, h milyen infókat adsz ki.

2022. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az emberrel hogy ha nem látja a személyt nagyon könnyen megkedvel egy "lelket". Nincs olyan kritérium mint pl: a test, az arc ami mérlegelné benne azt hogy ez most egy csaló vagy sem. A netes ismerkedések nagy része csak erről szól személytelen lelkizések és nagyon hamar beszippantja emiatt az embert, elvárások nélkül mindenki elfogad mindent. Lehet hogy te is egy 65 éves mariskával beszélgetsz és mikor közölted hogy megakarod ismerni inkább gyorsan megszakított mindent.
2022. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!