Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen titkos file foglalhat...

Milyen titkos file foglalhat el 2 gigabájtot a merevlemezemen?

Figyelt kérdés
A merevlemezemen nemrég még 65 GB szabad hely volt. Most csak 63,7 GB van. Amit átmenetileg letöltöttem, azokat le is töröltem, sőt a lomtárat is kiürítettem. Még a lemezkarbantartót is lefuttattam.

2023. jún. 10. 10:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Válasz: a Windows 10 frissítései foglalták el a helyet.
2023. júl. 24. 13:57
 22/24 anonim ***** válasza:
Unatkozik szegény, agya mint egy aranyhalé. Már le lett írva mi foglalhat helyet, de szarik bele, inkább írogat újra.
2023. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Gondolom még 4GB-os HDD-t haszál win98-al és ekkor sokat számít ha eltünik belőle 2GB..
2023. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Válasz 23-nak: az én számítógépemen Windows 10 van. Jelenleg 68 GB szabad hely van a merevlemezemen. Írtam a moderátornak, hogy ezt a témát törölje. Ha törölte volna ezt a témát, akkor önök sem tudnának ide több hozzászólást írni.
2023. júl. 24. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!