Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali PC,Win 10, inditópulto...

Asztali PC,Win 10, inditópultot hogyan találom meg?

Figyelt kérdés
A vezérlőpult,azaz,a gépház megvan.De nekem az indítópultra van szükségem.Ezt a fránya programot hogyan találom meg?A keresőmezőbe hiába írom,Mindenhól ígyekeztem megtalálni csak egy helyen nem kerestem,de vajon melyik az az egy hely?Ha csak egy kicsit jobban értenék a számitógépekhez akkor ez a kisujjamból kiráznám valószínűleg,de nem, én badar csak rágodok mint a rágógumin.Ti biztos többet tudtok nálam ezért a kérdés mint utolsó ments vár.
2023. jún. 29. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már 10 éve nem használok Windowst, de egy kis kereséssel ezt találtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2023. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Strart menű,ez idáig rendben van.Viszont a felülete megváltozott valamiért és csak a csempéket dobja elém.abban viszont vajmi keveset lehet találni.
2023. jún. 29. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor bekapcsoltad azt a "tablet módot", vagy mit.

Egyébként a 7. válaszoló megoldása így is kell, hogy működjön.

"Windows gomb + R, oda beírod: Shell:StartUp s máris megnyílik a mappa, ahova csak bele kell húzni az indítandó programok parancsikonjait."

2023. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(De mellékesen megjegyezném, hogy máshol is lehetnek automatikusan induló programok, nem csak az indítópultban.)
2023. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. A tablet mód tiltva van,energia sporolás is.


4. azokat megtaláltam a Glary Utilities program segítségével.És igen,70 alkalmazás indul el autómatikusan bekapcsoláskor.szerintem nincs szükség az összesre de mivel nem ismerem az alkalmazások nagy részét így békén hagyom.Persze,kimásolom egy papírra az alkalmazás nevét és beírom a googlba és szépen elolvasom mi az amit tevékenykedik,lehet kéretlenül és akkor már el tudom dönteni van e rá szüksége a gépnek.De ez nagyon idő ígényes eljárás és még macerás is.

2023. jún. 29. 13:33
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Ezt is kipróbálhatod:

Ctrl+Shift+Esc kombináció (Feladatkezelő megnyitása) >> "Indítás" fül


Megj.:

Érdemes lehet bekapcsolni ennél a listánál a "Parancssor" oszlopot (az oszlopok fejlécén jobbegérgomb), így majdnem mindegyiknél lehet látni, hogy melyik mappában van, ami segíthet az azonosításban.

2023. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Közben már rá leltem a mocsoládra.Át lett nevezve windows feladatkezelő névre.A kis huncut bujkált.De köszönöm a választ mindenkinek!
2023. jún. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!