Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik emberi telefonos MÁv...

Létezik emberi telefonos MÁv információ szombaton?

Figyelt kérdés
azt írja a net, hogy rendelkezésére áll az ország egyik legkorszerűbb telefonos ügyfélszolgálata, a MÁVDIREKT. Felhívom, erre egy robotaszisztens veszi fel, és sehol nem volt lehetőségem mást választani, és az is csak menetrendről adna információt, de nekem nem az kell. Azért gondoltam kipróbálom, kérte adjak meg egy állomást, kétszem megadtam Miskolcot, Miskolc-tiszai pályaudvart, nagyon szépen artikulálva, és nem értette meg, nem tudtam továbbmenni. Ez mégis mi a tök? Ez csak hétvégén van, vagy tényleg megszünt az információ?

2023. júl. 9. 10:28
 1/6 szántóvető ***** válasza:
100%

kérdés fogadva.

nincsenek már emberek,robotok vannak mindenhol.

kérdés megválaszolva.

2023. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van emberi információ, elvileg akkor kapcsol a robothoz, ha a menetrend információ menüpontot nyomod meg. Aztán lehet azóta Vandásították, egyből hozzá kapcsolnak és ő kapcsol tovább ha úgy ítéli meg. Sokaknak beletörik a bicskája, pedig csak a nyelvükön kell beszélni. Egy cég vezérigazgatójának meggyűlt a baja Vandával, elkértem a telefont és két kérdés után emberhez kapcsolt.
2023. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NEm volt lehetőség embert választani se előtte, se utána. Nem menetrendi információt szerettem volna, hanem belföldi utastájékoztatáshoz kértem.
2023. júl. 9. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szűnt meg.

[link]

2023. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Justinianus ***** válasza:

Szombaton lehet.

De ma vasárnap van.

2023. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha emberrel akarsz beszélgetni akkor menj el egy kocsmába.

ha pedig útvonalat tervezni használd online: [link]

2023. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!