Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűntek el Viberen a...

Won123 kérdése:

Miért tűntek el Viberen a másik fél részéről elküldött képek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fenti kérdéshez még annyit tennék hozzá,hogy nem törölte ki a képeket, mert direkt vissza tekertem és nem írta ki,hogy törölt tartalom, ugyan úgy ott volt a képnek a helye, csak ugye a kép nem jött be, amikor rámegyek annyit ír ki, hogy:"nem található fájl". Amit én küldtem, azokat be tudom hozni ugyan úgy. Szóval nem értem. Lehet törölte az egész üzenetet és azért tűnt el, vagy valami más oka van? Akinek van erről konrét információja és tényleg tudja, hogy mi történhetett, akkor kérlek oszd meg velem. Előre is köszönöm a segítséget.



2023. júl. 11. 15:21
 1/1 anonim válasza:

Nekem a ...doodle", a rajzaim tűntek el. Viberben rajzolva. Elégge fura, bosszant.


A galeriaba" mentette, se az sd kártyán, se a belső memóriában nincsenek.

Help!!!

2023. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!