Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A ChatGPT-ről való letiltás...

A ChatGPT-ről való letiltás mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Van más is, akit letiltottak?

2023. júl. 11. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mivel sikerült letiltatnod magad?
2023. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is érdekel.
2023. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az attól függ hogy mit csináltál, de biztos megérdemelted...
2023. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Femdom jellegű erotikus történeteket írattam vele.
2023. júl. 11. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Az erotikus dolgok eléggé tiltottak.


Én nem is tudom rávenni ilyenre, mert nekem azt mondja, hogy ezt ő nem szereti.

2023. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
gcsbgy
2023. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de rá lehet venni, hogy írjon
2023. júl. 11. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os, ez mi?
2023. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szó szerint csak hunok harcoltak az Oroszország oldalán az ukrán háborúban és egyetlen orosz sem. Kozben az oroszok ölték sorba a hunok családtagjait otthon, pedig a szülők könyörgtek , hogy ne menjenek a háborúba.A Fehér Magyar Jó Isten parancsokat adott nekik, de csak simát tudott a parancsokat a mai napig nem adták át. Csak néhányat. De azért nem hajtották végre , mert haza akarták menni a nagymamahoz és a lanyokhoz akik már rég előtte is az oroszokkal meg cigányokkal szexeltek. Az egyik vezetőt és szeretőjét kivégeztek, pedig csak a szeretőt kellett volna. A parancsmegtagadason és a kivegzesen kívül más nem hajtották végre. Most se képessék védett helyre menni , pedig már megnyerték a háborút. Mindegyik csak a nagymamahoz akár hazamenni , meg a riban$okhoz. Nem értik , meg hogy már mindet megöltétek az oroszok. A másik vezetőt még ma végeztek ki szerintem. Teljesen részeg az összes katona , már rég rájöttek volna , hogy hova kell menni. A másik néhány hatalommal rendelkező is azért sír folyamatosan , hogy mennyenek haza a nagymamakhoz. IGY LEHET ELVESZTENI EGY MEGNYERT HÁBORÚT. SIROS KATONAKKAL. Így emlékezek meg arról a 100millio hunrol akiket közben és ezután végeznek ki a gyávák és a sirosak miatt.
2023. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9 -es szerintem, te nagyon eltévedtél... ezt te nem ide akartad írni...

És te beszélsz itt a részeg katonákról.... :)

2023. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!