Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spotifyra privát használatra...

Spotifyra privát használatra tudok feltölteni számokat gépről? (Hogy aztán telefonon tudjam hallgatni?)

Figyelt kérdés

Kicsit őskövület vagyok, mert én még mindig adatkábellel töltöm fel az mp3 számokat a telefonomra :D

De most gondolkoztam el azon, hogy lehet át kéne térnem Spotifyra, még elő is fizetnék rá. A problémám az, hogy van egy csomó olyan szám, amiket random videók alatt találok a neten, de nem tudom a címét (leírásban meg kommentekben sincs leírva), meg ilyen pár száz megtekintéssel rendelkező remixek, amik nincsenek fent spotin. Ezeket sajnálnám hátrahagyni, szóval a kérdésem, hogy tudok-e feltölteni saját lejátszási listára spotira, a gépről mp3-as számokat?



2023. júl. 21. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a Spotify lejátszik lokális mp3-at is.
2023. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Spotify-ra nem tudod feltöteni, viszont letudja játszani a lokális fájlokat. Ha szeretnél feltölteni számokat, inkább YT Music-ot használj, ott van lehetőség feltölteni saját zenéket is.
2023. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!