Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy töröljem le az új,2009-es...

Hogy töröljem le az új,2009-es msn-t úgy, hogy teljes egészében visszatérjen a régi msn a beállításaimmal együtt?

Figyelt kérdés
Nem igazán jött be az új verzió, és vissza szeretnék térni az előző msn-emhez, amihez megvan a pluszom is. Ha uninstallálom, visszatérnek az eredeti beállításaim? Csak mert azokat egy ismerősőm állította be, és magamtól nem hiszem, hogy pont ugyanolyanra állítanám vissza... Remélem érthető volt a probléma... :)
2008. dec. 31. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nálam, /Windows XP/

Start> Súgó és támogatás> Rendszer visszaállítás

egy telepítés előtti időpontra!

lenne a megoldás!

2008. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor az azóta letöltött dolgaim is törlődnének, az pedig nagyon nem lenne jó... V csak én gondolom rosszul?
2008. dec. 31. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A letöltött dolgok nem törlődnek, csak a telepített dolgok.

A másik megoldás a program eltávolítása (uninstall) és a registry-ből is törölni kell minden msn-el kapcsolatos bejegyzést, és akkor fel tudod telepíteni a régit, de újra be kell állítani rajta mindent.

2008. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tom nekem nem megy kiírja h csak azon a gépen lehet tötölni, ahol fent van pedig nálam fent van nem értem... azért köszi...
2008. dec. 31. 19:30
 5/6 anonim válasza:
tedd fel a 8.0ást az flottul működik és visszatérnek az eredeti beállításaid
2009. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a 2009-es msnt nem tudodletörölni a gépről...

Vagyis letörlöd de blokkolja a többi msn programot, így nem tudod őket telepíteni...


A másik megoldás a rendszer visszaállítás mellet a gép újra telepítés...De ez nagyobb adatvesztés...

2009. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!