Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül az Openh264...

Miért nem sikerül az Openh264 telepítése?

Figyelt kérdés

Amikor le szeretnék tölteni egy Flatpak-et, amihez az org.freedesktop.Platform.openh264 függőségre is szükség van, nem sikerül az említett függőség telepítése, ha a Linux Mint szoftvercenteréből próbálom telepíteni, emiatt az egész program telepítése sikertelen lesz, terminálban pedig 10-15 percig is áll egy helyben, mielőtt továbblép. Több virtuális gépen (Gnome Boxes) próbáltam már, LMDE 5, 6 beta, Debian 12 rendszeren is, mindenhol belefutottam ebbe.

[link]


Ilyenkor mit lehet tenni? Valami hiba van a rendszerben? Vagy a Cisco szervereivel van valami (bár az mondjuk elég fura lenne, már több mint egy hete ezt csinálni)?



2023. szept. 13. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen flatpak amit le szeretnél tölteni? Mi a hibaüzenet?
2023. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok Flatpak-el próbálkoztam, kb mindegyiknél le akarja tölteni az Openh264-et (Flatseal, LibreWolf, IPlan, VoiceGen stb.), mindegyik program letöltésénél a linkelt képen látható hibaüzenetet adja (szoftvercenterben, terminálban ugyanaz a hibaüzenet)
2023. szept. 13. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Terminálból próbáld meg telepíteni.
2023. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, viszont úgy is kb 10-15 percet "ül" az Openh264 felett, mielőtt tovább lép. Nem lehet valahogy az Openh264 kihagyásával telepíteni Flatpak-eket?
2023. szept. 13. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen program ez?
2023. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik programnál ez van
2023. szept. 13. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Kézzel simán le tudom tölteni a hibaüzenetben szereplő fájlt, így a probléma nálad van. Az meg hogy VM-ben se megy arra utal, hogy a hálózattal van valami. Nincs esetleg olyan tűzfal szabályod, ami a sima http kéréseket (ami nem https) eldobja?
2023. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ó tényleg a Portmaster tiltotta le valamiért a ciscobinary.openh264.org domaint, az volt a gond.

Köszönöm a segítséget!

2023. szept. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!