Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Starfieldről mik a vélemények,...

Starfieldről mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A netszerte található írott és videós ismertetőkből mi nem derül amúgy ki?
2023. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak Steamen majdnem 48 ezer szöveges értékelést adtak le. Itt max 3 választ ha kapsz.
2023. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

A fallout szériát imádtam bethesdától, de ez szerintem közepesen szarra sikeredett. 5-10 órát próbálkoztam hogy belemerüljek, de nem jött össze.

A gépigény az szerintem katasztrófa a kinézetéhez képest. A városok műnek hatnak, a fő karakterek semennyire sem érdekesek. Az űrcsaták pedig különbek akármilyen másik erre kihegyezett játékban, így a hajóépítős része sem nagyon fogott meg. A legnagyobb probléma hogy nincs semmi atmoszférája a játéknak.. Unalmas és halottnak tűnik a világa.

2023. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit későn írok, de moet futottam véletlen ebbe a kérdésbe. Szóval a kérdésedre a válasz, hogy attól függ milyen gamer vagy és mennyire tartod vonzónak a világűrt.


Nagyon érződik a játék mechanikán (meg az eddigi bethesda interjúkból), hogy ők egy elég ""élethű"" space simulatort szerettek volna csinálni, de valahol a fejlesztés közben rájöttek, hogy ez egy szűkebb gamer csoportnak jött volna be, de egy ekkora stúdiónak nyílván a legnagyobb csoportot kell lefedni. Ez miatt elkezdtek kivágni részeket a játékból, de mivel alapvetően nem a casual gamerekre lett fejlesztve, így nem sikerült sem nekik sem a hardcore space megszállott gamereknek megfelelő jáékot készíteni.


Ettől függetlenül ha a világűr bejön, szereted a bethesda típusú játékokat és inkább hardcore gamer vagy aki szeret grindolni, akkor egy nagyon jó játék ami minden pénzt megér. Én 200+ órát raktam eddig bele és még mindig munka közben csak a starfieldre tudok gondolni, eskü még szex közben is néha:D De ez nem azért van, mert a bethesda egy olyan jó játékot csinált, mert súlyos hibákat követtek el, hanem szimplán olyan típusú gamer vagyok akinek egy élethűbb space sim ilyen szinten be fog jönni.

2023. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!